Program TV na środę 03.04.2024
POPULARNE STACJE
Akacjowa 38 (345)
18:45 - 19:35
Barwy szczęścia (2973)
19:35 - 20:10
Barwy szczęścia (2974)
20:10 - 20:45
Pogoda
19:55 - 20:05
Nasz nowy dom (309)
20:05 - 21:05
OGÓLNOTEMATYCZNE
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju (15)
19:00 - 20:00
Radioaktywny terror
20:00 - 21:55
Policjantki i Policjanci (1133)
19:00 - 20:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (776)
20:00 - 21:00
Strażnik Teksasu (21)
19:00 - 20:00
Agenci NCIS: Los Angeles 12 (9)
20:00 - 21:00
Lombard. Życie pod zastaw 14 (741)
19:00 - 20:00
Krytyczna godzina
20:00 - 22:00
Ukryta prawda (1181)
18:55 - 20:00
Hotel Paradise 8 (18/40)
20:00 - 21:00
Krąg Kantora
18:30 - 19:40
Ukraińska czytanka: Oksana Zabużko
19:40 - 20:00
Na wschód od Hollywood: Gagarine
20:00 - 21:45
Kierunek Zachód (261)
18:50 - 19:10
Magazyn z Wysp (288)
19:10 - 19:30
Program informacyjny 19.30
19:30 - 19:55
O mnie się nie martw (13)
20:25 - 21:20
Policjanci z sąsiedztwa 5 (5)
19:05 - 20:05
Policjanci z sąsiedztwa 5 (6)
20:05 - 21:05
FILMOWE
Flic Story
18:00 - 20:10
Premiera: Blackwater (5)
20:10 - 21:20
Walker: Strażnik Teksasu (8)
18:15 - 19:10
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 5 (3)
19:10 - 20:05
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 5 (4)
20:05 - 21:05
Bella i Sebastian: Nowe pokolenie
18:00 - 19:35
Mój sąsiad Adolf
19:35 - 21:10
Polska z góry. Zamki, dworki, pałace 3: Śladami książąt i arystokratów Opolszczyzny (5)
19:25 - 20:00
Zakładnik (1)
20:00 - 20:50
Mój sąsiad Adolf
18:35 - 20:10
Kiedy ślub? (5)
20:10 - 21:00
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (3)
19:00 - 19:30
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (4)
19:30 - 20:00
Nie zostawiaj mnie (5)
20:00 - 20:45
Roxanne
18:55 - 21:00
Detektyw Murdoch 13: Polowanie na lisa (12)
18:40 - 19:40
Agenci NCIS 12: Uziemieni (9)
19:40 - 20:35
Przekręt
18:25 - 20:10
Inwestorzy amatorzy
20:10 - 21:55
Dobry ogrodnik
19:30 - 21:25
Premiera: Prawo ulicy: The Pager (5)
19:00 - 20:00
Premiera: Prawo ulicy: The Wire (6)
20:00 - 21:00
Pogranicze w ogniu (17/24)
18:50 - 20:00
Demony wojny według Goi
20:00 - 22:00
Poirot: Po pogrzebie
17:50 - 20:00
Miasto duchów
20:00 - 22:40
Terminator: Ocalenie
18:25 - 21:00
Komisarz Rex: Diagnoza: morderstwo (2)
19:00 - 20:00
Beowulf - Pogromca ciemności
20:00 - 21:55
SPORTOWE
Tenis: Turniej WTA w Charlestonie
19:00 - 21:00
Żużel: Memoriał Jerzego Szczakiela w Opolu
18:45 - 22:30
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
18:45 - 20:30
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
18:20 - 21:00
Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski
17:15 - 20:15
Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski
20:15 - 23:00
Piłka nożna z archiwum
17:30 - 20:00
Magazyn ATP
20:00 - 20:55
Hokej: Tauron Hokej Liga
18:25 - 21:00
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać