Program TV na wtorek 02.04.2024
POPULARNE STACJE
Ranczo 4: Polityka i czary (44)
8:50 - 9:45
Komisarz Alex 18: Notariusz (223)
9:45 - 10:45
Pytanie na śniadanie
7:55 - 11:15
Malanowski i partnerzy: Bogaty Szwed (707)
8:40 - 9:10
Malanowski i partnerzy: Na zakręcie (708)
9:10 - 9:40
Sekrety rodziny: Zagraniczna miłość (341)
9:40 - 10:40
Dzień Dobry TVN
7:45 - 11:30
OGÓLNOTEMATYCZNE
Coś śmiesznego: Kabaret Jurki (15)
9:40 - 10:00
Remont na 5+ (7)
10:00 - 10:30
Dlaczego ja?: Śmiertelny test na wierność (816)
9:00 - 10:00
Trudne sprawy: Żona zakupoholiczka (954)
10:00 - 11:00
Kobra - oddział specjalny (4)
9:00 - 10:00
Kobra - oddział specjalny (5)
10:00 - 11:05
Kobra - oddział specjalny: Tożsamość (4)
9:00 - 10:00
Zbuntowany anioł (176)
10:00 - 11:00
Ukryta prawda (804)
8:55 - 10:00
Ukryta prawda (805)
10:00 - 11:00
Wakacje Mikołajka
9:05 - 10:50
Pytanie na śniadanie
7:55 - 11:10
Potop (1/2)
8:30 - 11:50
FILMOWE
Vera 13 (2)
8:30 - 10:15
W pogoni za zbrodniarzem
10:15 - 12:10
MacGyver 4 (4)
8:50 - 9:45
Carter 2 (10)
9:45 - 10:45
Tańcząc Pinę
7:35 - 9:30
Zaczarowana góra
9:30 - 11:20
Tenis: Turniej WTA
9:00 - 12:00
Kopciuszek i kamień życia
8:35 - 10:05
Aktualności filmowe+
10:05 - 10:40
Zaczarowana góra
8:30 - 10:20
Fuks
10:20 - 11:45
Łapu Capu
9:45 - 9:50
Twardzielki: Sylwia Zaczkiewicz (3)
9:50 - 10:15
Twardzielki: Dominika Rembelska (4)
10:15 - 10:40
Diamenty na śniadanie
8:40 - 10:40
Agenci NCIS 12: Jakoś leci (3)
8:30 - 9:25
Agenci NCIS 12: Duszenie (4)
9:25 - 10:15
Agenci NCIS 12: San Dominick (5)
10:15 - 11:10
Zakochany Szekspir
8:00 - 10:05
Nianie
10:05 - 11:50
Spider-Man Uniwersum
7:25 - 9:20
Spider-Man: Poprzez multiwersum
9:20 - 11:35
King: Mój przyjaciel lew
7:45 - 9:25
Mężczyzna imieniem Otto
10:15 - 12:20
Och! Kabaret 2 (5)
9:00 - 10:00
W pustyni i w puszczy (1/2)
10:00 - 12:05
Przyjaciółki (1)
8:30 - 9:30
Przyjaciółki (2)
9:30 - 10:30
Komisarz Rex 5: Zabójczy tarot (71)
9:00 - 10:00
Komisarz Rex 5: Telefoniczny terror (72)
10:00 - 11:00
Kochane kłopoty (6)
8:45 - 9:35
Kochane kłopoty (7)
9:35 - 10:30
SPORTOWE
Piłka nożna: Liga hiszpańska
9:00 - 11:15
Telesprzedaż
8:00 - 9:45
Żużel: Memoriał Jerzego Szczakiela w Opolu
9:45 - 13:25
Kolarstwo: Wyścig dookoła Kraju Basków
8:30 - 10:00
Judo Show
10:00 - 11:00
Curling: Mistrzostwa świata - Szafuza 2024
8:30 - 10:30
Boks: Polsat Boxing Promotions w Gdańsku
7:30 - 11:00
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
8:30 - 11:00
Piłka nożna: Liga czeska
8:30 - 11:00
Żużel: Kryterium Asów - Bydgoszcz 2024
8:30 - 10:30
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać