Program TV na poniedziałek 29.04.2024
POPULARNE STACJE
Ranczo 5: Pakt z czartem (65)
8:50 - 9:45
Komisarz Alex 20: Maska śmierci (246)
9:45 - 10:45
Ojciec Mateusz 29: Beryl (372)
10:45 - 11:35
Pytanie na śniadanie
7:55 - 11:15
Sekrety rodziny: Dla ciebie wszystko (132)
9:40 - 10:40
Dlaczego ja?: Prawie szwagier (819)
10:40 - 11:40
Dzień Dobry TVN
7:45 - 11:30
OGÓLNOTEMATYCZNE
Kabaretowy Szał: Kabaret Jurki (8)
9:00 - 10:00
Remont na 5 (3)
10:00 - 10:30
Telezakupy
10:30 - 11:00
STOP Drogówka
9:00 - 10:00
Trudne sprawy: Taka żona to skarb (912)
10:00 - 11:00
Kobra - oddział specjalny (10)
9:00 - 10:00
Kobra - oddział specjalny (11)
10:00 - 11:05
Kobra - oddział specjalny: Zwierzyniec (15)
9:00 - 10:00
Zbuntowany anioł (195)
10:00 - 11:00
Ukryta prawda (842)
8:55 - 10:00
Ukryta prawda (843)
10:00 - 11:00
Francuskie śniadanie: Thierry Śmiałek (2)
9:05 - 9:40
Francuskie śniadanie: Thierry Śmiałek (3)
9:40 - 10:25
Śpiewnik Komedy (1)
10:25 - 11:25
Pytanie na śniadanie
7:55 - 11:10
Porzucone budowle 4 (8)
9:35 - 10:35
Wymazane z historii (5)
10:35 - 11:30
FILMOWE
Panhandle. Kryminalne zagadki Florydy (8-ost.)
9:30 - 10:30
Papierowe gody
10:30 - 12:10
Sekrety mojego taty
8:40 - 9:55
Śladami Mesjasza
9:55 - 11:05
Czy na pewno umiesz gotować zdrowo? (6)
9:25 - 10:00
Czy na pewno umiesz gotować zdrowo? (7)
10:00 - 10:25
Czy na pewno umiesz gotować zdrowo? (8)
10:25 - 11:00
Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film
8:45 - 10:30
Opiekun
10:30 - 12:10
Śladami Mesjasza
8:55 - 10:05
Bezmiar
10:05 - 11:50
Łapu Capu
9:45 - 9:50
Twardzielki: Karolina Koszewska-Łukasik (1)
9:50 - 10:15
Twardzielki: Sasha Sidorenko (2)
10:15 - 10:40
Patagonia. Życie na krańcu świata (5)
10:40 - 11:20
Weselne menu
7:50 - 9:40
Spotkajmy się w Szkocji
9:40 - 11:30
Inspektor George Gently 4: Do góry nogami (1)
7:55 - 9:50
Agenci NCIS 13: Reakcja (15)
9:50 - 10:45
Detektyw Murdoch 17: Oświecenie za cenę śmierci (6)
10:45 - 11:35
Koty
9:20 - 11:15
Charlie i fabryka czekolady
7:55 - 9:50
Mrówka Z
9:50 - 11:15
Dziewczyna i chłopak
9:35 - 11:30
Celnicy (3)
9:10 - 9:50
Poirot: Morderstwo w Orient Ekspresie
9:50 - 11:50
Przyjaciółki (40)
9:30 - 10:30
Świat według Kiepskich: Spirytyści (66)
10:30 - 11:00
Komisarz Rex 7: Klątwa mumii (103)
8:55 - 9:55
Komisarz Rex 7: Gołębica Ettricha (104)
9:55 - 10:55
Komisarz Rex 7: Śmierć za kratkami (105)
10:55 - 11:55
Kochane kłopoty (1)
9:00 - 9:50
Kochane kłopoty (2)
9:50 - 10:50
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (11)
10:50 - 11:40
SPORTOWE
Koszykówka mężczyzn: NBA
9:00 - 11:15
Telesprzedaż
8:00 - 9:45
Liga+ Extra
9:45 - 11:30
Lekkoatletyka: Maraton w Madrycie
8:30 - 10:00
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
10:00 - 11:30
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
8:30 - 10:00
Lekkoatletyka: Maraton w Madrycie
10:00 - 11:30
Boks: Polsat Boxing Promotions 13 w Gliwicach
8:30 - 11:00
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
8:30 - 11:00
Piłka nożna: Liga szkocka
8:30 - 11:00
Wioślarstwo: Mistrzostwa Europy - Szeged 2024
8:55 - 10:40
Pływanie: Mistrzostwa Polski - Lublin 2024
10:40 - 12:20
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać