Program TV na środę 08.05.2024
POPULARNE STACJE
Złoty chłopak (173)
14:00 - 14:55
Jaka to melodia?
14:55 - 15:35
Va banque (748)
14:05 - 14:35
Na sygnale: Mistrz ucieczek (570)
14:35 - 15:05
M jak miłość (1804)
15:05 - 16:00
Ukryta prawda (959)
13:40 - 14:40
Detektywi (20/56)
14:40 - 15:45
OGÓLNOTEMATYCZNE
Prehistoryczne bestie: Gigantyczna jaszczurka (6)
14:00 - 15:00
Telezakupy
15:00 - 15:45
Gliniarze: Miasto nocą (506)
14:00 - 15:00
Na ratunek 112: Don Juan (453)
15:00 - 15:30
Policjantki i Policjanci (559)
14:00 - 15:00
Policjantki i Policjanci (560)
15:00 - 16:00
Lombard. Życie pod zastaw 8 (398)
14:00 - 15:00
Lombard. Życie pod zastaw 8 (399)
15:00 - 16:00
Sąd rodzinny (169)
13:50 - 14:50
Sędzia Anna Maria Wesołowska (602)
14:50 - 15:50
Błękitna nuta
14:00 - 16:20
Dziewczyny do wzięcia
13:40 - 14:35
Dziewczyna z ekranu
14:35 - 15:35
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 5 (24)
13:55 - 14:50
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 2 (24)
14:50 - 15:50
FILMOWE
Ta, co nie oglądała 'Przyjaciół'
14:00 - 14:25
Dziennik Bridget Jones
14:25 - 16:10
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (17)
13:50 - 14:45
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (18)
14:45 - 15:40
Masz ci los!
14:00 - 15:30
Zbuntowana
13:50 - 15:50
Masz ci los!
13:00 - 14:30
Lamborghini: Człowiek, który stworzył legendę
14:30 - 16:05
The Office PL: Tolerancja (9)
14:00 - 14:25
The Office PL: Stażystka (10)
14:25 - 14:55
The Office PL: Krzyż (11)
14:55 - 15:20
The Office PL: Prezentacja (12)
15:20 - 15:50
Skrzydełko czy nóżka
13:05 - 15:10
Królewski przepis na miłość
15:10 - 17:00
Grantchester (6)
14:00 - 14:55
Harry Potter i Czara Ognia
13:40 - 16:15
Jedyna miłość razy dwa
13:50 - 15:30
Premiera: Dziewczyna z portretu
13:20 - 15:20
Dobry ogrodnik
15:20 - 17:10
Panny i wdowy
11:20 - 14:25
C.K. Dezerterzy (1/2)
14:25 - 16:05
Potop
13:50 - 15:45
Miłość w Seattle
14:00 - 16:15
Katastrofy w przestworzach: Zagadka z Heathrow (68)
14:00 - 15:00
Katastrofy w przestworzach: Całkowita ciemność (198)
15:00 - 16:00
Kochane kłopoty (17)
14:00 - 14:55
Kochane kłopoty (18)
14:55 - 15:50
SPORTOWE
Piłka nożna: Liga francuska
14:00 - 16:10
Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga
13:00 - 15:45
Kolarstwo: Giro d'Italia
12:30 - 17:45
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
13:30 - 15:45
Tenis: Turniej ATP w Rzymie
13:00 - 15:00
Tenis: Turniej ATP w Rzymie
15:00 - 17:30
Piłka nożna z archiwum
13:00 - 15:00
Piłka nożna z archiwum
15:00 - 17:30
Sporty walki: Babilon Boxing Show & K-1 w Ząbkach
13:00 - 15:00
Cafe Futbol
15:00 - 17:00
Hokej
13:45 - 15:55
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać