Program TV na niedzielę 07.04.2024
POPULARNE STACJE
Pytanie na śniadanie
7:55 - 11:35
Rio 2
7:40 - 9:40
Dzień Dobry TVN
7:45 - 11:15
OGÓLNOTEMATYCZNE
Muzyka
8:00 - 8:15
Telezakupy
8:15 - 9:15
Telezakupy
9:15 - 9:45
Genetyczny ślad Jezusa
7:00 - 8:50
Galileo (1056)
8:50 - 9:50
Columbo (1)
8:00 - 10:00
Żandarm i policjantki
6:15 - 8:30
Wielka włóczęga
8:30 - 11:00
Trolle
7:40 - 9:30
Mary Aldwyth - sztuka kolażu
9:25 - 10:55
Żubry wczoraj i dziś
7:30 - 8:15
Panna z mokrą głową
8:15 - 9:55
Morderstwa w Midsomer (1)
6:55 - 9:00
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (1)
9:00 - 9:55
FILMOWE
Maski
8:00 - 8:30
Billy Elliot
8:30 - 10:20
Starożytny Egipt. Najsłynniejsze piramidy
7:20 - 8:15
Czarodziejski flet
8:15 - 10:20
Na pamięć
9:00 - 11:00
Łapu-capu
8:00 - 8:20
I znów 10 dni z tatą
8:20 - 10:00
Czarodziejski flet
7:15 - 9:20
Mavka i strażnicy lasu
9:20 - 11:00
Chłopiec z czerwonym wózkiem
7:55 - 9:55
Detektyw Murdoch 16: Ballada o Jonesie (17)
7:15 - 8:10
Detektyw Murdoch 16: Cnota i występek (18)
8:10 - 9:05
Panna Marple: Zwierciadło pęka w odłamków stos
9:05 - 11:05
Stylowy romans
7:45 - 9:15
Ave, Cezar!
9:15 - 11:00
Garcia i Garcia
8:00 - 9:40
Obcy na poddaszu
7:30 - 9:00
Premiera: Mariah Carey. Świąteczne życzenie
9:00 - 10:30
Komedia małżeńska
8:00 - 10:20
Potop (2)
7:30 - 10:10
Byli sobie wynalazcy: Gutenberg i druk (6)
8:35 - 9:10
Megamocny i guzik zagłady
9:10 - 9:25
Fernando
9:25 - 11:40
Komisarz Rex 10: Życie w zagrożeniu (129)
8:00 - 9:00
Komisarz Rex 10: Śmierć w delfinarium (130)
9:00 - 10:00
Chojrak - tchórzliwy pies (1)
8:00 - 8:10
Laboratorium Dextera (1)
8:10 - 8:25
Północ - północny zachód
8:25 - 11:10
SPORTOWE
Piłka nożna: Liga francuska
6:00 - 8:10
Liga+
8:10 - 9:30
Telesprzedaż
6:00 - 8:15
Boxing World Weekly - Wokół ringu
8:15 - 8:45
Żużel: Krajowa Liga Żużlowa
8:45 - 11:00
Lekkoatletyka: Maraton w Paryżu
7:45 - 10:30
Kolarstwo kobiet: Wyścig Paryż-Roubaix
8:00 - 9:00
Kolarstwo: Wyścig dookoła Kraju Basków
9:00 - 10:00
Strzelnica Navala
7:30 - 8:30
Strzelnica Renaty Mauer
8:30 - 10:00
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
6:00 - 8:30
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
8:30 - 11:00
Biegi narciarskie: Ski Classics
7:55 - 12:10
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać