Program TV na poniedziałek 08.04.2024
POPULARNE STACJE
Sicario
0:40 - 2:55
Jaka to melodia?
2:55 - 3:50
Ludzie i bogowie: Duet (1/13)
1:50 - 2:35
Joanna
2:35 - 4:25
Mały
1:50 - 3:55
Dziewczyna z pociągu
1:05 - 3:10
Szpital (152)
3:10 - 3:55
OGÓLNOTEMATYCZNE
Jurajskie Igrzyska
1:00 - 2:45
Portfolio
2:45 - 4:45
Konopna rewolucja
1:15 - 3:05
Interwencja
3:05 - 3:25
Disco Polo Live (2300)
3:25 - 4:25
Włatcy móch: Wajha bespieczeństfa (125)
1:50 - 2:20
Włatcy móch: SKO, flamaster i dom strachów (126)
2:20 - 2:50
Włatcy móch: Dzień lotnika (127)
2:50 - 3:20
Cudownych rodziców mam: Ryszard Wolny (8)
3:20 - 3:25
Cudownych rodziców mam: Agata Błach-Ozdoba (9)
3:25 - 3:40
Pan i pani Smith
23:55 - 2:20
Zobacz to!: Dyżur 3 (41)
2:20 - 3:05
Taki jest świat 9 (14)
3:05 - 4:00
Osierocony Brooklyn
1:45 - 4:20
Kino nocne: Jestem najlepsza. Ja, Tonya
0:50 - 3:00
Reżyserzy: Quentin Tarantino (6/10)
3:00 - 3:50
Kabaret na żądanie (8)
2:00 - 3:00
Mistrzowie Kabaretu 6: Marcin Daniec 2 (5)
3:00 - 4:00
FILMOWE
Królowie świata
0:15 - 2:15
Kruk. Czorny Woron nie śpi (1)
2:15 - 3:20
Dziewczyna z moich snów
3:20 - 4:00
Hostel 2
1:10 - 3:05
Agenci NCIS: Hawaje (5)
3:05 - 3:55
Winny czy niewinny
1:50 - 3:35
Pierwsze lato końca świata
1:35 - 2:15
Wciąż cię widzę
1:10 - 2:45
Części intymne
2:45 - 4:10
Winny czy niewinny
0:50 - 2:35
Kobieta na dachu
2:35 - 4:10
Baronowie (1)
1:30 - 2:25
Baronowie (2)
2:25 - 3:30
Bracia
1:30 - 3:35
Endeavour: Sprawy młodego Morsa 5: Kwartet (5)
0:30 - 2:10
Panna Marple: Karaibska tajemnica
2:10 - 3:40
Perpetual Planet: Bohaterowie oceanów
2:05 - 3:00
Reżim: Don't Yet Rejoice (6-ost.)
3:00 - 4:00
Wielka: Parachute (6)
1:45 - 2:40
Krawiec z Panamy
2:40 - 4:30
Reedukacja Molly Singer
0:40 - 2:40
Dzieci zła (8)
2:40 - 3:30
Anna i wampir
1:55 - 4:00
90 minut do śmierci
0:35 - 2:30
Więzy krwi
2:30 - 5:00
Ślad: Czysty przypadek (26)
2:00 - 3:00
Gliniarze: Piwnica (113)
3:00 - 4:00
Hubal
1:35 - 4:25
Siedem etapów do osiągnięcia wiecznej błogości
0:45 - 2:45
Blow
2:45 - 4:20
SPORTOWE
Liga+ Extra
1:15 - 2:50
Liga+ Extra: Dogrywka
2:50 - 3:55
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
0:50 - 3:00
Zakończenie programu
3:00
Lekkoatletyka: Maraton w Paryżu
1:30 - 3:00
Kolarstwo kobiet: Wyścig Paryż-Roubaix
3:00 - 4:30
Curling: Mistrzostwa świata - Szafuza 2024
1:30 - 3:00
Lekkoatletyka: Maraton w Paryżu
3:00 - 4:30
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać