Program TV na piątek 29.03.2024
POPULARNE STACJE
Dziesięcioro przykazań (1/2)
8:50 - 11:05
Wielki Tydzień: Droga Krzyżowa (3)
11:05 - 11:35
Okrasa łamie przepisy: Kuchnia Polesia
11:35 - 12:10
Pytanie na śniadanie
7:55 - 11:15
Operacja zdrowie (4)
11:15 - 11:50
Barwy szczęścia (2971)
11:50 - 12:30
Sekrety rodziny: Tata taksówkarz (340)
9:40 - 10:40
Gliniarze: Esteta (706)
11:40 - 12:50
Dzień Dobry TVN
7:45 - 11:30
Kuchenne rewolucje: Knyszyn, Bar u Marka (1/14)
11:30 - 12:35
OGÓLNOTEMATYCZNE
Trudne sprawy: Mój syn jest przestępcą (952)
10:00 - 11:00
Trudne sprawy: Nastolatek zakochuje się w mężatce (953)
11:00 - 12:00
Kobra - oddział specjalny (3)
10:00 - 11:05
Więzienie (12)
11:05 - 11:35
Więzienie (13)
11:35 - 12:05
Zbuntowany anioł (175)
10:00 - 11:00
Zbuntowany anioł (176)
11:00 - 12:00
Ukryta prawda (803)
10:00 - 11:00
Detektywi (73)
11:00 - 12:00
Ponette
10:10 - 12:00
Pytanie na śniadanie
7:55 - 11:10
Projekt: Nadzieja: Wielki Piątek
11:10 - 11:45
Lepsza połowa 2 (27)
11:45 - 12:10
Wymazane z historii (5)
10:30 - 11:25
Nowy aranż 3: Pokój dla nastolatki (5)
11:25 - 11:50
Premiera: WP News 11:50 (800)
11:50 - 11:55
Atak na Amerykę: historia lotu 93
11:55 - 12:55
FILMOWE
Morze Północne w ogniu
10:15 - 12:10
Tenis: Turniej WTA
9:00 - 12:00
Dom pogodnej starości
9:30 - 11:10
Wróżka Zębuszka
11:10 - 12:30
Zołza
10:15 - 11:50
AC/DC - Forever Young
11:50 - 12:45
Twardzielki: Magdalena Loska (9)
10:15 - 10:40
Twardzielki: Hanna Gujwan (10)
10:40 - 11:10
Mały Grand Hotel: Duchy (5)
11:10 - 11:25
Mały Grand Hotel: Magicy (6)
11:25 - 11:35
Młody The Rock 3 (2)
11:35 - 12:00
Sześcioro urwisów
8:55 - 10:55
Jak w niebie
10:55 - 12:50
Agenci NCIS 12: Daleko od domu (1)
9:55 - 10:55
Agenci NCIS 12: Zabić posłańca (2)
10:55 - 11:50
Panna Marple: Dlaczego nie Evans?
11:50 - 13:50
Niezwykła wędrówka Harolda Fry
8:55 - 10:40
Róise i Frank
10:40 - 12:05
Mój romans z małżeństwem
9:45 - 11:35
Pępek świata 6: Thanksgiving VI (7)
11:35 - 11:55
Pępek świata 6: The College Tour (8)
11:55 - 12:20
Przyjaciele 10: The Last One (17)
10:25 - 11:15
Coś prawdziwego
11:15 - 12:55
Sławna jak Sarajewo
10:05 - 12:10
Kung-fu joga
8:20 - 10:40
Poirot 8: Zło, które żyje pod słońcem
10:40 - 12:50
Świat według Kiepskich: Kamansutra (27)
10:30 - 11:00
Świat według Kiepskich: Kasa chorych (28)
11:00 - 11:30
Świat według Kiepskich: Robić nie ma komu (228)
11:30 - 12:05
C.K. Dezerterzy (2-ost.)
10:35 - 11:55
Katastrofy w przestworzach: Morderczy tajfun (88)
11:55 - 12:55
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (14)
10:35 - 11:30
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (15)
11:30 - 12:20
SPORTOWE
Tenis: Turniej WTA w Miami
9:00 - 11:00
Tenis: Turniej WTA w Miami
11:00 - 13:00
Wysoki Pressing
9:40 - 11:10
Basket Office
11:10 - 12:45
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Planicy
9:40 - 11:00
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
11:00 - 11:30
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
11:30 - 12:00
Monumental Cobbles
10:30 - 11:30
Cycling Show
11:30 - 12:00
Boks: Polsat Boxing Promotions w Gdańsku
8:30 - 11:00
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
11:00 - 13:00
Golf: Hero Indian Open
8:30 - 13:30
Tenis: Turniej ATP w Miami
8:30 - 11:00
Piłka nożna
11:00 - 13:00
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać