Program TV na jutro, środa 20.03.2024
POPULARNE STACJE
Akacjowa 38 (335)
18:45 - 19:35
Barwy szczęścia (2964)
19:35 - 20:00
Przepis dnia (64)
20:00 - 20:10
Barwy szczęścia (2965)
20:10 - 20:45
Pogoda
19:55 - 20:05
Nasz nowy dom (305)
20:05 - 21:05
OGÓLNOTEMATYCZNE
Kabaretowy Szał: Kabaret Młodych Panów, część 1 (4)
19:00 - 20:00
Portfolio
20:00 - 22:05
Policjantki i Policjanci (1123)
19:00 - 20:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (766)
20:00 - 21:00
Strażnik Teksasu (3)
19:00 - 20:00
Agenci NCIS: Los Angeles 11 (19)
20:00 - 21:00
Lombard. Życie pod zastaw 14 (732)
19:00 - 20:00
Jestem zemstą
20:00 - 21:50
Ukryta prawda (1172)
18:55 - 20:00
Hotel Paradise 8 (11/40)
20:00 - 21:00
Fragonard - odcienie miłości
18:35 - 19:40
Ukraińska czytanka: Jurij Andruchowycz
19:40 - 20:00
Na wschód od Hollywood: Polegaj na mnie
20:00 - 22:10
Kierunek Zachód (259)
18:50 - 19:10
Magazyn z Wysp (286)
19:10 - 19:30
Program informacyjny 19.30
19:30 - 19:55
O mnie się nie martw (9)
20:25 - 21:20
Policjanci z sąsiedztwa 5 (26)
19:00 - 20:05
Premiera: Policjanci z sąsiedztwa 5 (27)
20:05 - 21:05
FILMOWE
Matki równoległe
17:55 - 20:10
Premiera: Blackwater (1)
20:10 - 21:25
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (6)
19:05 - 20:05
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (7)
20:05 - 21:05
Mur
17:45 - 19:35
A oni dalej grzeszą, dobry Boże!
19:35 - 21:10
Polska z góry 6: Na wschód od Warszawy (8)
18:55 - 19:20
Polska z góry 6: Od Bań do Pisza (9)
19:20 - 20:00
Zdrajca (1)
20:00 - 20:50
A oni dalej grzeszą, dobry Boże!
18:35 - 20:10
Kiedy ślub? (3)
20:10 - 21:00
Planeta Singli. Osiem historii: Grzesznica (2)
18:40 - 19:30
Mały Grand Hotel: Duchy (5)
19:30 - 19:45
Mały Grand Hotel: Magicy (6)
19:45 - 20:00
Baronowie (1)
20:00 - 20:55
Dwoje do poprawki
19:05 - 21:00
Panna Marple: Hotel Bertram
17:35 - 19:35
Agenci NCIS 15 (13)
19:35 - 20:35
Creed 2
18:00 - 20:10
Aquaman i Zaginione Królestwo
20:10 - 22:15
Dalíland
17:55 - 19:30
Detektyw 2: Black Maps and Motel Rooms (7)
18:30 - 19:35
Detektyw 2: Omega Station (8-ost.)
19:35 - 21:00
Pogranicze w ogniu (8)
18:50 - 20:00
Fuks
20:00 - 21:55
Poirot: Morderstwo w Mezopotamii
17:50 - 20:00
Krzyżowy ogień
20:00 - 22:05
Inwazja: Bitwa o Los Angeles
18:30 - 21:00
Wojny magazynowe: Kanada 2 (25)
19:00 - 19:35
Wojny magazynowe: Kanada 2 (26)
19:35 - 20:00
Kiedy dzwoni nieznajomy
20:00 - 21:50
Alf 2 (17)
18:55 - 19:25
Alf 2 (18)
19:25 - 20:30
SPORTOWE
Tenis: Turniej WTA w Miami
19:00 - 21:00
Żużel: PGE Ekstraliga
18:15 - 20:50
Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa świata - Montreal 2024
17:00 - 20:45
Curling kobiet: Mistrzostwa świata - Kanada 2024
18:00 - 21:00
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
17:45 - 20:30
Tenis: Turniej ATP w Miami
18:00 - 20:30
Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
16:50 - 19:50
Piłka ręczna mężczyzn: ORLEN Superliga
19:50 - 22:00
Retro TVP Sport: Piłka nożna: eliminacje mistrzostw świata 2002 - mecz: Walia - Polska (141)
18:20 - 20:15
Odliczanie do Euro
20:15 - 22:00
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać