Program TV na jutro, piątek 29.03.2024
POPULARNE STACJE
Wielki Tydzień: Droga Krzyżowa (3)
11:05 - 11:35
Okrasa łamie przepisy: Kuchnia Polesia
11:35 - 12:10
Agrobiznes
12:10 - 12:30
Pytanie na śniadanie
7:55 - 11:15
Operacja zdrowie: Uzależnienie od e-papierosów (4)
11:15 - 11:50
Barwy szczęścia (2971)
11:50 - 12:30
Dzień Dobry TVN
7:45 - 11:30
Kuchenne rewolucje: Knyszyn, Bar u Marka (1/14)
11:30 - 12:35
OGÓLNOTEMATYCZNE
Telezakupy
12:20 - 13:05
Trudne sprawy: Nastolatek zakochuje się w mężatce (953)
11:00 - 12:00
Policjantki i Policjanci (296)
12:00 - 13:00
Zbuntowany anioł (176)
11:00 - 12:00
Miasteczka. Nie ufaj nikomu: Zaginięcie (18)
12:00 - 13:00
Detektywi (73)
11:00 - 12:00
W-11 - Wydział Śledczy: Ostatni taniec (608)
12:00 - 12:45
Ponette
10:15 - 12:00
Teatropolis. Sztuka aktorska
12:00 - 12:40
Pytanie na śniadanie
7:55 - 11:10
Projekt: Nadzieja: Wielki Piątek
11:10 - 11:45
Lepsza połowa 2 (27)
11:45 - 12:10
Gość poranka
12:10 - 12:35
Wymazane z historii (5)
10:40 - 11:25
Nowy aranż 3: Pokój dla nastolatki (5)
11:25 - 11:45
Premiera: WP News 11:50 (800)
11:45 - 11:55
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 2 (7)
11:55 - 12:55
FILMOWE
Morze Północne w ogniu
10:15 - 12:10
Jeszcze na chwilę
12:10 - 12:45
MacGyver 4 (3)
10:50 - 11:45
MacGyver 4 (4)
11:45 - 12:40
Aktualności filmowe+
10:45 - 11:15
Zołza
11:15 - 12:50
Tenis: Turniej WTA
9:00 - 12:00
Polska z góry: Pomorze (11)
12:00 - 12:25
Polska z góry: Kaszuby (12)
12:25 - 13:05
Dom pogodnej starości
9:30 - 11:10
Wróżka Zębuszka
11:10 - 12:30
Zołza
10:15 - 11:50
AC/DC - Forever Young
11:50 - 12:45
Twardzielki: Hanna Gujwan (10)
10:40 - 11:10
Mały Grand Hotel: Duchy (5)
11:10 - 11:25
Mały Grand Hotel: Magicy (6)
11:25 - 11:35
Jak w niebie
10:55 - 12:50
Agenci NCIS 12: Zabić posłańca (2)
10:55 - 11:50
Panna Marple: Dlaczego nie Evans?
11:50 - 13:50
Róise i Frank
10:40 - 12:05
Bunt
12:05 - 13:50
Mój romans z małżeństwem
9:45 - 11:35
Pępek świata 6: Thanksgiving VI (7)
11:35 - 11:55
Pępek świata 6: The College Tour (8)
11:55 - 12:20
Scott Pilgrim kontra świat
12:20 - 14:15
Przyjaciele 10: The Last One (17)
10:25 - 11:15
Coś prawdziwego
11:15 - 12:55
Sławna jak Sarajewo
10:05 - 12:10
Ewa chce spać
12:10 - 14:30
Poirot 8: Zło, które żyje pod słońcem
10:40 - 12:50
Świat według Kiepskich: Kasa chorych (28)
11:00 - 11:30
Świat według Kiepskich: Robić nie ma komu (228)
11:30 - 12:05
Świat według Kiepskich: Polaka portret własny (229)
12:05 - 12:45
C.K. Dezerterzy (2-ost.)
10:35 - 11:55
Katastrofy w przestworzach: Morderczy tajfun (88)
11:55 - 12:55
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (14)
10:35 - 11:30
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (15)
11:30 - 12:25
Alf 3 (6)
12:25 - 12:55
SPORTOWE
Tenis: Turniej WTA w Miami
11:00 - 13:00
Wysoki Pressing
9:40 - 11:10
Basket Office
11:10 - 12:45
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
11:00 - 11:30
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
11:30 - 12:00
Snooker: Turniej Welsh Open w Llandudno
12:00 - 13:00
Monumental Cobbles
10:30 - 11:30
Cycling Show
11:30 - 12:00
Motocross: Mistrzostwa Świata w Arroyomolinos
12:00 - 12:30
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
11:00 - 13:00
Golf: Hero Indian Open
8:30 - 13:30
Piłka nożna
11:00 - 13:00
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać