Program TV na jutro, środa 20.03.2024
POPULARNE STACJE
Komisarz Alex 17: Dziewczyny na sprzedaż (215)
9:45 - 10:45
Ojciec Mateusz 26: Wycinka (341)
10:45 - 11:35
Pytanie na śniadanie
7:55 - 11:10
Przepis dnia (63)
11:10 - 11:15
Zrujnowani, odbudowani
11:15 - 11:50
Sekrety rodziny: Cmentarna miłość (333)
9:40 - 10:40
Dlaczego ja?: Siostry (1272)
10:40 - 11:40
Dzień Dobry TVN
7:45 - 11:30
OGÓLNOTEMATYCZNE
Kobra - oddział specjalny (1)
10:00 - 11:05
Więzienie (140)
11:05 - 11:35
Zbuntowany anioł (168)
10:00 - 11:00
Zbuntowany anioł (169)
11:00 - 12:00
Ukryta prawda (789)
10:00 - 11:00
Detektywi (66)
11:00 - 12:00
Pogranicze w ogniu (10/24)
9:05 - 10:10
Pokolenie
10:10 - 11:50
Pytanie na śniadanie
7:55 - 11:10
Studio Lwów
11:10 - 11:30
Porzucone budowle 7 (8)
9:30 - 10:25
Wymazane z historii 3 (4)
10:25 - 11:20
Nowy aranż 2: Toskańskie niebo (9)
11:20 - 11:50
FILMOWE
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (3)
10:05 - 10:45
Monte Verita
10:45 - 12:45
Carter 2 (2)
9:45 - 10:45
MacGyver 3 (11)
10:45 - 11:40
Sekrety mojego taty
9:20 - 10:35
Świąteczna komedia romantyczna
10:35 - 12:05
Tenis
9:00 - 12:00
Wiek Adaline
9:50 - 11:45
Świąteczna komedia romantyczna
9:35 - 11:05
Zołza
11:05 - 12:40
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (4)
10:05 - 10:35
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (5)
10:35 - 11:05
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (6)
11:05 - 11:40
Tatuaż
9:55 - 11:45
Agenci NCIS 15 (11)
10:00 - 10:55
Agenci NCIS 15 (12)
10:55 - 11:50
Książę Egiptu
9:10 - 10:50
Garcia i Garcia
10:50 - 12:30
Shazam! Gniew bogów
8:50 - 10:55
Pępek świata 5: The Walk (17)
10:55 - 11:15
Pępek świata 5: The Smell (18)
11:15 - 11:40
Przyjaciele 9: The One with Rachel's Dream (19)
10:00 - 10:25
Przyjaciele 9: The One with the Soap Opera Party (20)
10:25 - 10:50
Przyjaciele 9: The One with the Fertility Test (21)
10:50 - 11:20
Mrówka Z
11:20 - 12:45
Och! Kabaret (5)
9:20 - 10:20
Jutro premiera
10:20 - 12:00
Poirot: Lusterko nieboszczyka
9:50 - 10:55
Poirot: Kradzież biżuterii
10:55 - 12:00
Przyjaciółki (240)
9:30 - 10:30
Świat według Kiepskich: Druga młodość (15)
11:00 - 11:30
Komisarz Rex 4: Śmierć na Kahlenbergu (60)
9:55 - 10:55
Komisarz Rex 5: Zemsta Rexa (61)
10:55 - 11:55
Kochane kłopoty (13)
9:35 - 10:35
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 5 (21)
10:35 - 11:30
SPORTOWE
Piłka nożna: Liga hiszpańska
9:00 - 11:15
Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:15 - 13:30
Ekstrapaka: 25. kolejka
9:45 - 10:45
Ekstraklasa po godzinach
10:45 - 11:50
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
7:30 - 10:30
Surfing: World League Championship Tour w Sunset Beach
10:30 - 11:30
Formuła E: ePrix Brazylii
10:30 - 11:30
Boks: Rocky Boxing Night w Kościerzynie
8:30 - 11:00
Siatkówka mężczyzn: Puchar CEV
11:00 - 13:30
Tenis: Turniej ATP w Indian Wells
8:30 - 11:00
Boks: Polsat Boxing Promotions 12 w Lubinie
11:00 - 13:00
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
8:00 - 10:30
Piłka nożna: Liga holenderska
10:30 - 13:00
Biathlon: Zawody Pucharu Świata w Canmore
9:15 - 10:15
Biathlon: Zawody Pucharu Świata w Canmore
10:15 - 11:15
Kamerą TVP Sport: Kamil Semeniuk, droga do Paryża
11:15 - 11:35
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać