Polsat Program TV na dziś
19:40 |
Po śmierci Bronisława Malanowskiego biuro detektywistyczne przejmuje jego brat Andrzej (Andrzej Grabowski). Nowego szefa w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych wspierają pracujący w duetach śledczy.
|
---|---|
20:10 |
Ekipa staje przed dużym wyzwaniem. Licząca sobie ponad sto lat szkoła w Międzyrzecu Podlaskim potrzebuje remontu. Tamtejsze łazienki nie spełniają wymogów określonych w przepisach.
|
21:15 |
Kolejna odsłona przygód wspierających się kobiet. Julka przewraca świat Anki i Pawła do góry nogami, kiedy wdaje się w romans z ich przyjacielem, Tomaszem. Strzeleccy nie akceptują tego związku.
|
22:15 |
|
|
|
1:05 |
|
Lista stacji
O stacji Polsat
Telewizja Polsat
Telewizja Polsat to polska stacja telewizyjna i pierwszy nadawca komercyjny z ogólnopolską koncesją. Stacja wchodzi w skład Grupy Polsat i jest jej głównym kanałem. Jej oferta jest ogólnotematyczna - telewizja Polsat emituje programy rozrywkowe, szeroką gamę filmów oraz seriali polskich i zagranicznych, programy informacyjne i publicystyczne, a także popularne wydarzenia sportowe.
Telewizja Polsat promuje się sloganem „Włącz emocje!”. Nadaje codziennie, przez całą dobę – od 19 grudnia 2011 roku wyłącznie w formacie 16:9 w rozdzielczości SD i HD.
Historia telewizji Polsat
Historia telewizji Polsat sięga lat 90. XX wieku. Głównym założycielem stacji jest Zygmunt Solorz, dziś pełniący funkcję prezesa Rady Nadzorczej Telewizji Polsat. Pierwotnie, stacja nosiła nazwę PolSat. Wymyślił ją Tadeusz Drozda. W 1994 roku wykreślono z niej literę „S”, zastępując ją jej małym odpowiednikiem. Pierwsze logo, autorstwa Jacka Błacha, składało się z żółtego napisu POLSAT i słońca po jego lewej stronie, tej samej wielkości.
1 grudnia 1992 roku telewizja Polsat przeprowadziła emisję testową. 5 grudnia 1992 roku o godzinie 16:30, rozpoczęto oficjalne nadawanie. Z uwagi na ówczesne prawo, sygnał emitowany był z Holandii. Taśmy z programem wysyłano drogą lotniczą.
5 października 1993 roku telewizja Polsat otrzymała koncesję od Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji na emisję naziemną w Polsce, rok później – na nadawanie ogólnopolskie.
Choć telewizja Polsat posiada szeroki zakresu programowy, stawia głównie na rozrywkę – filmy i seriale. Rekordy popularności biją produkcje paradokumentalne - „Trudne sprawy” czy „Dlaczego ja?”. Dużym uznaniem widzów cieszą się także transmisje koncertów muzycznych, gal i eventów sportowych, a także inne formaty - w szczególności serwis informacyjny „Wydarzenia”, seriale komediowe, w tym kultowy Świat według Kiepskich”, programy rozrywkowe i reality show.
Gdzie można oglądać telewizję Polsat?
Telewizja Polsat emitowana jest bezpłatnie drogą naziemną poprzez nadajniki cyfrowe DVB- T. Znajduje się na drugim multipleksie. Kanał rozpowszechniany jest także przez IPTV, sieci kablowe oraz przy pomocy cyfrowych platform satelitarnych – Cyfrowy Polsat, NC+, Orange, Toya, Multimedia Polska, UPC Polska, Vectra, INEA, Netia. Od 2020 roku telewizję Polsat można oglądać również w serwisie VOD ipla. Od 1 lipca 2021 stacja uruchomiła testową emisję w DVB-T2.
Powiązane stacje telewizyjne z Polsat
Telewizja Polsat to główny kanał Grupy Polsat. Portfolio nadawcy jest jednak szersze – obecnie składa się z 36 kanałów telewizyjnych dostępnych wyłącznie w formacie cyfrowym - ogólnotematycznych, sportowych, filmowych, informacyjnych, muzycznych, lifestylowych i popularnonaukowych. Są to m.in. Super Polsat, TV4, TV6, Polsat Sport, Polsat News, Eleven Sports 1, Eska TV, Polo TV, Polsat Cafe, Polsat Play czy Fokus TV. Dodatkowo, z Grupą Polsat współpracuje 6 kanałów partnerskich – Polsat Jim Jam, CI Polsat, Polsat Viasat Explore, Polsat Viasat Nature, Polsat Viasat History oraz Polsat Comedy Central Extra.
Więcej o telewizji Polsat
Telewizja Polsat od lat jest organizatorem wielu muzycznych wydarzeń – sylwestrowych koncertów, „Kolędowania z Polsatem” czy festiwalu „Polsat SuperHit Festiwal” – niegdyś „Top Trendy”. Nadawca prowadzi również działalność fundacyjną. Od lat, w ramach Fundacji Polsat, wspiera finansowo chore dzieci i ich rodziców, a także najuboższe szpitale i ośrodki medyczne w kraju.
Telewizja Polsat posiada własną stronę internetową www.polsat.pl, profile na portalach społecznościowych, takich jak Facebook i Instagram, a od niedawna również kanał na serwisie YouTube.