Polsat SportProgram TV na Czwartek 7.07.2022

Czwartek 7.07
Od teraz
4:50
W Osace dojdzie do starcia czwartej z szóstą drużyną w rankingu FIVB. Zarówno Francuzi, jak i Amerykanie traktują tegoroczną Ligę Narodów jako etap przygotowań do mistrzostw świata.
WIĘCEJ INFORMACJI
7:50
W drugim tygodniu rywalizacji Australijczycy doczekali się pierwszego zwycięstwa w tegorocznej edycji LN. Z kolei Niemcy zanotowali fatalny występ. Nie udało im się wygrać żadnego spotkania.
10:00
Turniej w trójmiejskiej Ergo Arenie Biało-Czerwoni rozpoczynają od starcia z Iranem. Ostatni raz graliśmy z nim w fazie grupowej IO w Tokio. Wówczas Polacy musieli uznać wyższość rywali.
12:00
13:00
14:00
W ćwierćfinale Ons Jabeur straciła pierwszego seta w tegorocznym Wimbledonie, ale w dwóch pozostałych była wyraźnie lepsza od Marii Buzkovej. W półfinale zmierzy się z Tatjaną Marią z Niemiec.
16:00
18:00
19:00
19:50
Ostatni raz Polacy przegrali z reprezentacją Chin w 2008 roku. Podopieczni Nikoli Grbicia nie mogą zlekceważyć rywali, którzy w tej edycji Ligi Narodów potrafili pokonać Brazylię 3:0.
22:00
23:00
Nick Kyrgios i Cristian Garin w czwartej rundzie stoczyli pięciosetowe boje. Australijczyk pokonał Brandona Nakashimę, a Chilijczyk - Alexa de Minaura. Dla 26-letniego Chilijczyka to pierwszy awans do ćwierćfinału turnieju wielkoszlemowego w karierze. Kyrgios po raz drugi zameldował się tej fazie londyńskiej imprezy. Po raz pierwszy dokonał tej sztuki w 2014 roku
2:15
3:00

Lista stacji

O stacji Polsat Sport

Polsat Sport to sportowa stacja telewizyjna. Polsat Sport posiada prawa do transmisji wielu rozgrywek z różnych dyscyplin sportowych. Do studia tej stacji często zapraszani są również goście, którzy są ekspertami w danej dyscyplinie.