Polsat Sport NewsProgram TV na Środa 24.04.2024

Środa 24.04
Od 20:00
20:00
Po Grand Prix Indonezji liderem klasyfikacji kierowców jest Rusty Wyatt, który wygrał zmagania na jeziorze Toba. Dobrze wówczas zaprezentował się Bartek Marszałek, który zajął 5. miejsce.
WIĘCEJ INFORMACJI
20:55
Bliżej awansu do finału Coppa Italia są piłkarze ACF Fiorentiny, którzy pokonali Atalantę BC 1:0. Przekonamy się, czy podopieczni Gian Piero Gasperiniego będą w stanie odwrócić losy tej rywalizacji.
23:00
Juventus przyjeżdża przypieczętować awans. Z kolei Biancocelesti muszą zaprezentować się jeszcze lepiej niż 30 marca w ligowym spotkaniu ze Starą Damą (1:0), jeśli chcą zagrać o puchar kraju.
1:00
Stawką walki wieczoru podczas gali w Chełmie, w której zmierzą się Tymoteusz ''Miodożer'' Łopaczyk i Marek ''Grizzly'' Jakimowicz, będzie tymczasowy mistrzowski pas w wadze półśredniej.