Polsat Sport NewsProgram TV na Niedziela 14.08.2022

Niedziela 14.08
Od teraz
6:00
Program poświęcony najciekawszym wydarzeniom w sporcie. Co tydzień poznajemy wybitnych zawodników i ich osiągnięcia.
WIĘCEJ INFORMACJI
7:00
Pojedynek dwóch czołowych ekip ligi brazylijskiej. Piłkarze Palmeiras od kilku tygodni grają na najwyższych obrotach - w lidze nie przegrali od siedmiu kolejek, wygrywając sześć spotkań.
9:30
Drużyna z Rotterdamu rozpoczęła sezon ligowy od pokonania na wyjeździe Vitesse 5:2, w efekcie została pierwszym liderem rozgrywek. Udany debiut w barwach Feyenoordu zaliczył Sebastian Szymański.
12:15
Szesnaście drużyn w Krakowie zagra na piasku o triumf w wakacyjnym turnieju organizowanym przez Polską Ligę Siatkówki. W poprzednim roku ze zwycięstwa cieszyli się siatkarze AZS-u Olsztyn.
13:30
14:25
Mistrzowie kraju rozpoczęli sezon od zwycięstwa. W meczu z Sittard do szatni schodzili, przegrywając 0:1. W drugiej połowie doszli do głosu i w ciągu piętnastu minut strzelili trzy bramki.
17:00
Ostatni turniej z serii Elite 16 odbył się w pierwszej połowie lipca w Gstaad. W turnieju pań triumfowały Eduarda Santos Lisboa i Ana Patricia Ramos, która w tym sezonie zdobyła tytuł mistrzyń globu.
18:00
Ostatni turniej z serii Elite 16 odbył się w pierwszej połowie lipca w Gstaad. W turnieju męskim ze zwycięstwa cieszyli się Marco i Esteban Grimaltowie. Pokonali Ondreja Perusica i Davida Schweinera.
19:00
20:00
Oficjalny debiut w UFC zaliczy Łukasz Brzeski. Walczący w wadze ciężkiej Polak zmierzy się ze Słowakiem Martinem Budayem. Głównym punktem gali będzie pojedynek wojowników z Ekwadoru i USA.
0:00
Łodzianie rozpoczęli pierwszoligowy sezon od porażki z GKS-em Katowice 0:2. Potem jednak odnieśli cztery zwycięstwa z rzędu, w rezultacie do starcia ze Stalą podejdą jako wiceliderzy rozgrywek.