Eurosport 1Program TV na Poniedziałek 8.04.2024

Poniedziałek 8.04
Od 20:00
19:30
Jeden z klasyków, zaliczany do pięciu tzw. "pomników kolarstwa". Trasa tegorocznej edycji liczy 260 km. W rywalizacji wezmą udział m.in. Jasper Philipsen i zwycięzca sprzed roku Mathieu van der Poel.
21:30
4. edycja żeńskiej odsłony tego klasyka. Panie wystartują z Denain, z którego udadzą się do oddalonego o 149 kilometrów Roubaix. Na starcie wyścigu zobaczymy Alison Jackson z EF Education-Cannondale.
23:00
Polskim akcentem w belgijskim klasyku będzie start Filipa Maciejuka i Stanisława Aniołkowskiego. Nasi rodzimi kolarze wraz z pozostałymi uczestnikami zmagań zmierzą się z odcinkiem o długości 205 km.
0:00
Kolejna odsłona maratonu, którego premierowa edycja odbyła się 128 lat temu. Przed rokiem zwyciężyli Abeje Ayana i Helah Kiprop, będąca srebrną medalistką mistrzostw świata w lekkoatletyce.
1:30
3:00
5:00
Przed rokiem do finału awansowały reprezentacje Kanady i Szkocji. Lepsi okazali się Szkoci, pokonując rywali 9:3. Tym samym zdobyli szósty złoty medal w historii występów na mistrzostwach świata.

Lista stacji

O stacji Eurosport 1

Eurosport 1 to stacja telewizyjna o profilu sportowym. Pona połowę programu TV tesj stacji stanowią relacje na żywo.