Eurosport 1Program TV na Sobota 23.03.2024

Sobota 23.03
Od teraz
6:00
66. odsłona jednodniowego klasyka organizowanego od 1958 r. w regionie flamandzkim. Ubiegłoroczny wyścig wygrał Wout van Aert. Belg i pozostali kolarze mają do pokonania prawie 208-kilometrową trasę.
7:00
Ostatnia odsłona supergiganta w PŚ. Cornelia Hütter stoi przed szansą, aby przed własną publicznością pokonać Larę Gut-Behrami. Szwajcarska narciarka ma 69 punktów przewagi nad swoją rywalką.
8:00
Ostatnia odsłona Pucharu Świata w sezonie 2023/2024. Słynna Letalnica to jeden z ulubionych obiektów Stefana Krafta. Austriak ma szansę, by w wielkim stylu przypieczętować zdobycie trzeciej Kryształowej Kuli w karierze. Święto spróbują mu zepsuć m.in. Ryoyu Kobayashi czy świetnie czujący się na mamucich obiektach Słoweńcy, Timi Zajc i Peter Prevc.
8:55
Prezentacja najciekawszych propozycji programowych dostępnych na kanałach Eurosportów.
9:00
9:30
Podczas konkursu drużynowego w Lahti na początku marca Polacy zajęli czwarte miejsce. Dziś na słynnej Letalnicy spróbują powalczyć o miejsce na podium i mocnym akcentem zakończyć nieudany dla nich sezon. Faworytami zawodów są Austriacy ze Stefanem Kraftem na czele. Plany mogą jednak pokrzyżować im występujący przed własną publicznością Słoweńcy z wracającym do formy po kontuzji Anże Laniskiem oraz Norwegowie, którzy w ostatnich tygodniach w końcu zaczęli prezentować skoki na miarę swoich nieprzeciętnych możliwości.
11:15
12:25
12:30
Jednym z półfinalistów jest Judd Trump, mistrz świata z 2019 roku. W poprzedniej edycji World Open Anglik pokonał wszystkich rywali i wywalczył jubileuszowy 25. triumf w zawodach rankingowych.
16:00
16:50
Mont-Sainte-Anne jest ostatnim przystankiem tegorocznego Pucharu Świata w snowboardcrossie. Przed zawodami w Kanadzie Eliot Grondin ma już zagwarantowaną Kryształową Kulę w tej konkurencji.
18:30
W rywalizacji par tanecznych tytułu mistrzów świata broni duet z USA: Madison Chock oraz Evan Bates. Nasz kraj w tej konkurencji reprezentują natomiast Olivia Oliver i Filip Bojanowski.
22:00
W gronie półfinalistek nie powinno zabraknąć Kanadyjek. Gospodynie imprezy mają nadzieję powrócić na najwyższe miejsce podium MŚ po przerwie. W tym okresie aż dwukrotnie udało im się wywalczyć brąz.
0:00
Inspirujące historie zawodników różnych dyscyplin, którzy udowadniają, że sport pomaga w przełamywaniu wszelkich barier.
0:15
Światowe Centrum Jeździeckie w Ocala gości rundę kwalifikacyjną Longines League of Nations. O część z puli nagród sięgającej 1,5 mln dol. powalczą m.in. Kent Farrington, Laura Kraut i Aaron Vale.
2:00
Czwartego dnia czempionatu globu zobaczymy program dowolny solistów. W zmaganiach zobaczymy między innymi panującego mistrza świata Shome Uno oraz mistrza Europy, Adama Siao Him Fa.
3:00
4:30
W szóstym etapie zmagań kolarze wyruszą z miasta Berga do Queralt. Na prawie 155-kilometrowej trasie na zawodników czeka m.in. podjazd Coll de Pradell, którego średnie nachylenie wynosi 11%.
5:30
Ostatnia odsłona zjazdu w PŚ. Sofia Goggia stoi przed szansą, aby przed austriacką publicznością pokonać Larę Gut-Behrami. Szwajcarska narciarka ma zaledwie 19 punktów przewagi nad swoją rywalką.

Lista stacji

O stacji Eurosport 1

Eurosport 1 to stacja telewizyjna o profilu sportowym. Pona połowę programu TV tesj stacji stanowią relacje na żywo.