Eurosport 1Program TV na Środa 22.02.2023

Środa 22.02
Od 20:00
19:55
Do zawodów w Wolverhampton przystąpiło szesnastu czołowych graczy światowego rankingu. Już w pierwszej rundzie z Players Championship odpadł niespodziewanie najwyżej rozstawiony Mark Allen. Pogromcą faworyta okazał się Joe O'Connor.
23:30
Twórcy magazynu przybliżają informacje związane z tematyką golfową.
0:00
Panie powalczą o możliwość udziału w zawodach na Srednjej Skakalnicy. Polscy kibice liczą, że w komplecie w konkursie wyłaniającym mistrzynie świata znajdą się nasze wszystkie skoczkinie.
0:30
Przed dwoma laty reprezentacja Stanów Zjednoczonych zajęła trzecie miejsce w rywalizacji drużyn mieszanych w skokach akrobatycznych. Brązowy medal wywalczyła między innymi Ashley Caldwell.
1:30
W 49. edycji portugalskiego wyścigu udział weźmie m.in. Michał Kwiatkowski. Ostatni raz startował w Volta ao Algarve w 2020 roku. Zajął wtedy czternaste miejsce w klasyfikacji generalnej.
2:30
Nowatorska formuła rywalizacji, w której zmagania odbywają się na superlekkich katamaranach F50. W założeniu organizatorów o zwycięstwie w regatach decydować mają umiejętności zawodników.
3:00
4:30
W drużynowym slalomie równoległym szanse na medal mają Oskar Kwiatkowski i Aleksandra Król. Polski duet udowodnił, że należy się z nim liczyć, gdy 10 grudnia stanął na podium zawodów PŚ w Winterbergu.
5:30
Po jeździe indywidualnej na czas koszulka lidera należy do Lucasa Plappa z Ineos Grenadiers. Przekonamy się, czy Australijczyk zdoła pozostać na czele generalki po królewskim etapie UAE Touru.

Lista stacji

O stacji Eurosport 1

Eurosport 1 to stacja telewizyjna o profilu sportowym. Pona połowę programu TV tesj stacji stanowią relacje na żywo.