Eurosport 2Program TV na Poniedziałek 5.08.2024

Poniedziałek 5.08
Od teraz
6:00
Fani tenisa liczyli, że w meczu decydującym o losach mistrzostwa olimpijskiego zobaczą kolejną odsłonę hitowego starcia Novaka Djokovicia i Carlosa Alcaraza. I doczekali się hitowego starcia.
6:58
Pierwsza faza turnieju koszykówki 3x3 kończy się. Walczą o półfinał dwie najlepsze drużyny. Gospodarze igrzysk, Francuzi, zagrają z Chińczykami, a Biało-Czerwoni zmierzą się z mistrzami, Łotyszami.
7:50
8:45
W walce o medale zostało już tylko 16 duetów. Wśród nich zobaczymy Michała Bryla i Bartosza Łosiaka, którzy miejsce w tej fazie turnieju zapewnili sobie pod dwóch spotkaniach grupowych.
10:56
Rywalizacje we wspinaczce sportowej otworzą panowie we wspinaczce łącznej, w tym Alberto Ginés López, zdobywca złota na igrzyskach w Tokio. Jego rywalem będzie m.in. Jakob Schubert, trzeci w 2021 r.
12:18
Czas na wyłonienie ostatnich medalistów i medalistek w gimnastyce sportowej. Kibice zobaczą dziś finały w konkurencjach takich jak: ćwiczenia na poręczach mężczyzn, ćwiczenia na równoważni kobiet.
14:37
Czas wyłonić medalistów w debiutującym na igrzyskach skeecie drużyn mieszanych. Austen Smith i Vincent Hancock to amerykańscy faworyci, którzy świetnie zaprezentowali się w kwalifikacjach w Baku.
15:46
Pora wyłonić nowego mistrza olimpijskiego w badmintonie. W 2021 roku złoty medal powędrował do Viktora Axelsena, który w finale pokonał Chena Longa 2:0. Duńczyka oglądać możemy również w Paryżu.
16:12
Wśród pań oglądać możemy reprezentację Polski, która o awans do ćwierćfinału zmierzy się z Japonią. Oba zespoły ostatni raz rywalizowały ze sobą w fazie grupowej mistrzostw świata w 2022 roku.
16:56
W walce o złoto zostały już tylko 4 zespoły. W tym gronie być może znajdą się reprezentantki USA, które w 2021 roku wywalczyły złoty medal, pokonując w finale Rosyjski Komitet Olimpijski 18:15.
19:02
Hiszpanie są o krok od drugiego z rzędu finału turnieju olimpijskiego. Żeby tego dokonać, muszą pokonać rozpędzonych Marokańczyków. Lwy Atlasu w ćwierćfinale rozbiły reprezentację USA aż 4:0.
19:31
Pływaczki synchroniczne rozpoczną zawody w Paryżu. Wśród uczestniczek będą Chinki, zdobywczynie srebrnego medalu w 2021 roku. Są one jedynym zespołem z podium w Tokio, który zobaczymy we Francji.
20:20
Brazylijczycy mimo słabej fazy grupowej, w której wygrali tylko z Egiptem (3:0), awansowali do najlepszej ósemki turnieju olimpijskiego. Teraz zmierzą się z niepokonaną reprezentacją USA.
21:22
Dziś poznamy drugich w historii medalistów w koszykówce 3x3. Trzy lata temu w Tokio złoto zdobyli Łotysze, pokonując Rosyjski Komitet Olimpijski, zaś brąz Serbowie. Wśród pań wygrały Amerykanki.
22:49
Po panach na ścianki do wspinaczki wejdą panie, które będą rywalizowały w eliminacjach speedu. W zmaganiach zobaczymy Aleksandrę Kałucką oraz Aleksandrę Mirosław. Polki w PŚ radzą sobie bardzo dobrze.