Eurosport 2Program TV na Sobota 10.06.2023

Sobota 10.06
Od teraz
6:30
Czas na półfinały zmagań mężczyzn. Brak w najlepszej czwórce Carlosa Alcaraza byłby ogromną niespodzianką. W tym roku Hiszpan wygrał już cztery turnieje, a 22 maja wrócił na fotel lidera rankingu ATP.
8:30
Inspirujące historie zawodników różnych dyscyplin, którzy udowadniają, że sport pomaga w przełamywaniu wszelkich barier.
9:00
10:45
11:15
11:45
Robert Kubica wystąpi w 24-godzinnym wyścigu w Le Mans po raz trzeci w karierze. Rok temu, startując w barwach Premy ORLEN Teamu, zajął drugie miejsce w klasie LMP2. Tym razem reprezentuje Team WRT.
12:30
W 75. edycji wyścigu zobaczymy Rafała Majkę. Zasilający skład drużyny UAE Team Emirates Polak powalczy o jak najlepszy wynik razem z kolegami z zespołu, m.in. Atamem Yatesem oraz Matteo Trentinem.
13:10
15:00
15:45
17:30
Dodig i Krajicek przed rokiem także znaleźli się w finale turnieju. Para przegrała z duetem Marcelo Arévalo/Jean-Julien Rojer. W bieżącym sezonie o zwycięstwo Chorwat i Amerykanin powalczą z Belgami.
20:00
Iga Świątek spotka się z Karoliną Muchową, by powalczyć o trzeci tytuł w stolicy Francji. Czeszka pokazała w półfinałowym spotkaniu swoje mocne strony, dzięki którym zwyciężyła z Aryną Sabalenką.
20:30
Przed rokiem w rywalizacji w Kanadzie zwyciężył Rory McIlroy. Irlandczyk ma na swoim koncie już dwa zwycięstwa w tym turnieju. Po raz pierwszy golfiście udało się odnieść triumf w 2019 roku.
1:30
3:00
4:30
Druga odsłona bieżącego sezonu PŚ. W zmaganiach mężczyzn w poprzednich zawodach konkurencji short track najlepiej poradził sobie Tom Pidcock. Wśród kobiet natomiast triumfowała Laura Stigger.
5:00
5:30

Lista stacji

O stacji Eurosport 2

Eurosport 2 to relacje na żywo z wydarzeń, których nie można zobaczyć w Eurosporcie: Liga Mistrzów w siatkówce mężczyzn i kobiet, Liga Mistrzów w piłce ręcznej mężczyzn i kobiet, koszykarski Puchar ULEB i wiele innych wydarzeń.