Eurosport 2Program TV na Sobota 8.10.2022

Sobota 8.10
Od 20:00
20:00
Wśród faworytek do zwycięstwa w szwajcarskim wyścigu znajduje się Katarzyna Niewiadoma. Kolarki mają do pokonania trzy o różnym stopniu trudności odcinki, których łączna długość wynosi niemal 387 km.
20:55
Informacje na temat najciekawszych wydarzeń sportowych.
21:00
W gronie półfinalistów zobaczymy Neila Robertsona. Broniącemu tytułu Nowozelandczykowi udało się pokonać w 1/4 finału Marka Williamsa. Miejsce w najlepszej czwórce wywalczył także John Higgins.
22:00
22:55
23:00
1:00
Dziewiąta runda zmagań odbywa się w Portugalii. Lider klasyfikacji generalnej Álvaro Bautista spróbuje wygrać po raz kolejny. Przeszkodzić Hiszpanowi będzie chciał Toprak Razgatliglu.
1:30
Szwajcar Dominique Aegerter należy do faworytów zmagań w Portimao. Do jego największych rywali należą reprezentanci Włoch Lorenzo Baldassarri, Nicolo Bulega, Yari Montella oraz Stefano Manzi.
2:00
Ostatnimi zmaganiami w cyklu World Tour kończącego się sezonu 2022 jest Wyścig Spadających Liści. Przed rokiem we Włoszech najlepszy okazał się Tadej Pogacar. Słoweniec ma szansę powtórzyć ten wynik.
3:00
4:00
5:30

Lista stacji

O stacji Eurosport 2

Eurosport 2 to relacje na żywo z wydarzeń, których nie można zobaczyć w Eurosporcie: Liga Mistrzów w siatkówce mężczyzn i kobiet, Liga Mistrzów w piłce ręcznej mężczyzn i kobiet, koszykarski Puchar ULEB i wiele innych wydarzeń.