CANAL+ Sport 5Program TV na Środa 19.06.2024

Środa 19.06
Od teraz
6:00
W zawodach w stolicy Niemiec zobaczymy czołowe tenisistki rankingu WTA. Wśród nich jest Aryna Sabalenka. Białorusinka po odpadnięciu w ćwierćfinale French Open straciła pozycję wiceliderki.
8:00
Prezentacja produktów codziennego użytku takich jak artykuły gospodarstwa domowego czy urządzenia do poprawy kondycji i zdrowia. Widzowie mogą złożyć zamówienie bez konieczności wychodzenia z domu.
9:45
Siódmy w tabeli H.Skrzydlewska Orzeł Łódź rywalizuje z zajmującą wyższą pozycję Texom Stal Rzeszów. Poprzednie spotkanie wygrała drużyna ze stolicy Podkarpacia, pokonując łodzian 54:36.
11:50
Starcie trzeciej drużyny tabeli z liderem. Żużlowcy Arged Malesy Ostrów Wlkp. chcieliby przed własną publicznością zrewanżować się Abramczyk Polonii Bydgoszcz za porażkę z inauguracji sezonu (38:51).
14:30
Sezon 2023/2024 należał do Realu. Królewscy po jednorocznej przerwie powrócili na tron i wywalczyli 36. tytuł mistrzowski w historii. O dziesięć punktów wyprzedzili odwiecznego rywala FC Barcelonę.
15:30
Boston Celtics nie przypieczętował triumfu w NBA w czwartym meczu. Dallas Mavericks przedłużyli swoje nadzieje na tytuł, rozbijając rywala 122:84. Luka Doncić zdobył w tym starciu 29 punktów.
18:30
Żużlowcy INNPRO ROW-u Rybnik spróbują przerwać dobrą serię PSŻ Poznań, który wygrał dwa ostatnie mecze. Gospodarze przegrali ostatnio 29:61 z liderem tabeli, Abramczyk Polonią Bydgoszcz.
20:50
O ostatnie wolne miejsce w La Lidze w przyszłym sezonie walczą Real Oviedo i RCD Espanyol. Gospodarze w półfinałach baraży pokonali Eibar. Piłkarze z Katalonii okazali się lepsi od Sportingu Gijon.
23:20
Ostatnia kolejka przed przerwą zimową. Śląsk będzie chciał potwierdzić dominację w lidze tej jesieni. To właśnie z Miedziowymi doznał jednej z niewielu porażek w tym sezonie. Teraz jest faworytem.