Prezentacja produktów codziennego użytku takich jak artykuły gospodarstwa domowego czy urządzenia do poprawy kondycji i zdrowia. Widzowie mogą złożyć zamówienie bez konieczności wychodzenia z domu.
  • UPC Mediabox - 553
  • Vectra - 203
WIĘCEJ INFORMACJI
8:15
W programie obszerne fragmenty ostatnich spotkań w NBA, wyniki oraz statystyki poszczególnych zawodników.
8:30
Zajmująca trzecie miejsce w tabeli Metalkas 2. Ekstraligi Abramczyk Polonia Bydgoszcz podejmuje lidera zestawienia. Żużlowcy INNPRO ROW-u Rybnik nie przegrali w tym sezonie jeszcze żadnego spotkania.
11:05
Podsumowanie wydarzeń minionej kolejki 1. ligi żużlowej. Zaprezentowane zostaną skróty meczów oraz ich najważniejsze momenty. Nie zabraknie analiz, komentarzy oraz pomeczowych wypowiedzi.
11:35
W meczu ze Śląskiem Wrocław Josue nie zagrał, gdyż pauzował za nadmiar żółtych kartek. Bez niego Legia przegrała 0:4. W derbach Mazowsza Portugalczyk będzie już do dyspozycji trenera Kosty Runjaicia.
13:50
Lider tabeli podejmuje czwartą ekipę zestawienia. Żużlowcy Ultrapur Startu Gniezno przegrali dotąd tylko jeden mecz. W drugiej kolejce rozgrywek ulegli Lokomotiwowi Daugavpils. Ekipa Kolejarza Opole gra na razie w kratkę, przeplatając zwycięstwa porażkami. W poprzedniej serii spotkań pokonali Trans MF Landshut Devils.
16:00
Zawodnicy Cellfast Wilków Krosno podejmują najsłabszą ekipę obecnego sezonu. Wybrzeże Gdańsk nie wygrało jeszcze żadnego spotkania, a jedyny punkt zdobyło w zremisowanym 45:45 starciu z PSŻ Poznań. W pojedynku z niżej notowanym rywalem krośnianie liczą na przerwanie złej passy. Przegrali bowiem ostatnio trzy spotkania z rzędu.
18:45
Żużlowcy INNPRO ROW-u Rybnik będą chcieli przerwać dobrą serię #OrzechowaOsada PSŻ Poznań, który w dwóch poprzednich kolejkach zapisał na swoim koncie zwycięstwa. Tym bardziej, że gospodarze w ostatniej serii spotkań nie wywalczyli punktów, ulegając 29:61 liderowi tabeli, Abramczyk Polonii Bydgoszcz.
20:55
RCD Espanyol musi przed własną publicznością postawić kropkę nad i. W pierwszym półfinałowym barażu pokonał na wyjeździe Real Sporting Gijon 1:0. Bramkę na miarę zwycięstwa zdobył Javier Puado.
23:00
Podsumowani pięściarskiego tygodnia na świecie. W programie znajdą się także analizy najważniejszych pojedynków, zapowiedzi najciekawszych walk, a także komentarze bokserskich ekspertów.
23:35
Sezon 2023/2024 należał do Realu. Królewscy po jednorocznej przerwie powrócili na tron i wywalczyli 36. tytuł mistrzowski w historii. O dziesięć punktów wyprzedzili odwiecznego rywala FC Barcelonę.
0:45
Choć Ruch Chorzów zajmuje przedostatnie miejsce w ligowej tabeli, Lech nie może go zlekceważyć. Beniaminek w poprzedniej kolejce zremisował u siebie z liderem PKP BP Ekstraklasy, Śląskiem Wrocław.