Lider kontra ostatnia drużyna w tabeli. ŁKS-owi Łódź w ostatnich kolejkach udało się odrobić kilka punktów. Beniaminek liczy, że podobnie jak Ruchowi Chorzów, postawi się Jagiellonii Białystok.
8:30
Rafał Dębiński wraz z zaproszonym ekspertem przedstawia wydarzenia każdej kolejki spotkań piłkarskiej Ekstraklasy.
  • TOYA - 78
10:25
Prowadzony w lekkiej formule telewizji śniadaniowej program poświęcony piłce nożnej. Gospodarz wraz z gośćmi omówi najważniejsze boiskowe wydarzenia, nie zabraknie też wnikliwych analiz.
  • TOYA - 78
12:10
  • TOYA - 78
12:25
Puszcza Niepołomice nie rezygnuje z walki o pozostanie w PKO BP Ekstraklasie. W 2024 roku nie odniosła jeszcze zwycięstwa. Czy uda jej się to w domowym spotkaniu z Radomiakiem Radom?
  • TOYA - 78
14:40
  • TOYA - 78
14:55
Lech Poznań przed przerwą reprezentacyjną wygrał 2:0 derby stolicy Wielkopolski z Wartą. Kolejarz chce pójść za ciosem i aktywnie włączyć się w walkę o tytuł. Pierwszy cel to zwycięstwo w Mielcu.
  • TOYA - 78
17:00
  • TOYA - 78
17:25
W 2024 roku Korona Kielce wygrała zalewie jedno spotkanie w PKO BP Ekstraklasie. Miało to miejsce tuż po wznowieniu rozgrywek po przerwie zimowej. Podopieczni Kamila Kuzery nie mogą się oddalić od strefy spadkowej. Teraz udają się do Łodzi, gdzie w poprzedniej kolejce w starciu z Widzewem trzy punkty straciła warszawska Legia.
  • TOYA - 78
19:40
  • TOYA - 78
19:55
Szukający wyjścia z kryzysu Wojskowi spróbują wywieźć komplet punktów ze stadionu, z którego na tarczy wyjeżdżały w tym sezonie m.in. Jagiellonia i Pogoń. Czy Górnik poradzi sobie także z Legią?
  • TOYA - 78
22:10
Krzysztof Marciniak i Bartosz Gleń podsumowują ostatnią kolejkę Ekstraklasy. W magazynie nie zabraknie bramek i rozmów z gośćmi. Przy jego tworzeniu współpracować będzie m.in.: Daria Kabała-Malarz.
  • TOYA - 78
23:50
  • TOYA - 78
0:20
  • TOYA - 78
2:30
Bartosz Ignacik i Grzegorz Jędrzejewski sprawdzają, jak ludzie związani z szeroko pojętym światem sportu poradzą sobie na boisku. Zaproszeni goście muszą wykonać różne piłkarskie zadania.