Zagłębie Lubin rozpoczyna rundę wiosenną z nowym trenerem. Waldemar Fornalik ma utrzymać Miedziowych w najwyższej klasie rozgrywkowej. Po rundzie wiosennej plasują się oni tuż nad strefą spadkową.
8:30
Krzysztof Marciniak i Bartosz Gleń podsumowują ostatnią kolejkę Ekstraklasy. W magazynie nie zabraknie bramek i rozmów z gośćmi. Przy jego tworzeniu współpracować będzie m.in.: Daria Kabała-Malarz.
  • TOYA - 78
10:15
Aleksandar Vukovicić przejął prowadzenie Piasta Gliwice pod koniec rundy jesiennej. Podczas przerwy zimowej miał czas, by przygotować piłkarzy do drugiej części sezonu. Kibice liczą na szybkie efekty.
  • TOYA - 78
12:45
Podsumowanie ostatnich wydarzeń w Ekstraklasie. Obok poważnych analiz spotkań minionego weekendu, autorzy programu z przymrużeniem oka i nutą ironii prezentują też ciekawostki z ligi.
  • TOYA - 78
13:45
Stołeczny zespół zimą może stracić swoje gwiazdy z Josue na czele. Pokonanie przedostatniej w tabeli Korony Kielce będzie więc trudne, o dogonieniu prowadzącego Rakowa Częstochowa nie wspominając.
  • TOYA - 78
16:15
Rafał Dębiński wraz z zaproszonym ekspertem przedstawia wydarzenia każdej kolejki spotkań piłkarskiej Ekstraklasy.
  • TOYA - 78
17:45
Po raz pierwszy w historii widzowie mają niepowtarzalną szansę usłyszeć, jak wygląda komunikacja między piłkarzami, zarówno na boisku w trakcie meczu, w przerwach, jak po zakończeniu gry.
  • TOYA - 78
18:30
  • TOYA - 78
18:55
W pierwszym meczu po przerwie zimowej obydwie ekipy zanotowały bezbramkowe remisy. Miedź Legnica podzieliła się punktami z Radomiakiem Radom, a Lech Poznań nie zdołał pokonać bramkarza Stali Mielec.
  • TOYA - 78
21:00
  • TOYA - 78
22:35
Tym razem swoje umiejętności piłkarskie sprawdzi reprezentant Polski w... siatkówkę, Tomasz Fornal. Gościem Bartka Ignacika w studiu jest wieloboistka Adrianna Sułek.
  • TOYA - 78
23:00
Kibice Cracovii mają nadzieję, że zespół nie jest tak słaby jak wynik sparingu z Hansą Rostock (0:6). W innym przypadku Górnik Zabrze może łatwo wygrać pod Wawelem po raz pierwszy od 2014 roku.
  • TOYA - 78
1:20
Kulisy pracy polskich sędziów piłkarskich. Będziemy mieli wyjątkową okazję nie tylko zobaczyć, ale również usłyszeć ich w trakcie meczów. Poznamy także inne perspektywy tego zawodu.
  • TOYA - 78
2:00
  • TOYA - 78
3:00
Seria poświęcona Ekstraklasie. Przybliży widzom zawód piłkarza, pozwoli na spotkania z ludźmi związanymi z rozgrywkami, a także pokaże klubowe zakamarki. Gospodarzem będzie Krzysztof Marciniak.
  • TOYA - 78
3:30
  • TOYA - 78
4:00
Starcie Miedzi Legnica z Radomiakiem Radom rozpoczyna rundę wiosenną w PKO BP Ekstraklasie. Gospodarze nie próżnowali w zimowym okienku transferowym. Ich szeregi wzmocnił m.in. Giannis Masouras.