CANAL+ Sport 2Program TV na Piątek 14.06.2024

Piątek 14.06
Od 20:00
20:00
Magdalena Fręch po wyeliminowaniu Tatjany Marii w 2. rundzie (3:6, 6:3, 6:1) o awans do najlepszej czwórki turnieju zmierzy się z Katie Boulter, obecnie panującą królową Nottingham. Zeszłoroczna zwyciężczyni w poprzedniej fazie pokonała Rebeccę Marino 6:4, 6:3. Z polską tenisistką spotka się na korcie po raz trzeci w karierze. Poprzednio rywalizowała z Polką w 2023 roku w Pekinie. Brytyjka wygrała wówczas 6:4, 3:6, 6:2.
22:00
Emma Raducanu należy do wąskiego grona tenisistek, które w tym turnieju nie przegrały seta. Podtrzymać tę serię spróbuje w starciu z Francesca Jones, która po zaciętym meczu pokonała Ashlyn Krueger.
  • INEA - 39
  • TOYA - 77
0:00
W grze o triumf w turnieju w Nottingham pozostało osiem zawodniczek. Wśród nich jest Karolína Plíšková. O półfinał zmagań zmierzy się ze zwyciężczynią starcia Ons Jabeur z Lindą Fruhvirtovą.
  • INEA - 39
  • TOYA - 77
2:00
Diane Parry, francuska tenisistka, bez straty seta awansowała do ćwierćfinału, pokonując m.in. wyżej rozstawioną Cristinę Bucsę (6:3, 6:2). Teraz zmierzy się po raz pierwszy z Kimberly Birrell.