Teleman

Malanowski i partnerzy: Ukochany syn (303)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kobieta prosi detektywów, by odszukali jej porwanego syna, Kamila. Przestępcy, którzy go uprowadzili, domagają się okupu. Jego ojciec ostrzega porywaczy o działaniach detektywów.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Bronisław Malanowski (Bronisław Cieślak) i jego detektywi: Marta (Marta Leleniewska), Marek (Marek Krupski), Magda (Magdalena Rembacz) i Tomek (Tomasz Mandes) pomagają rozwikłać rodzinne dramaty, odszukać zaginione osoby, wytropić zdradzających się małżonków, handlarzy narkotyków czy podejrzanych o zabójstwo. Sprawy, które zlecają im klienci, są często niezwykle trudne i niebezpieczne.

W tym odcinku

Do biura agencji Malanowskiego przychodzi Marianna Słupik. Kobieta prosi detektywów, by odszukali jej porwanego syna, Kamila. Przestępcy, którzy go uprowadzili, domagają się okupu. Ludzie Malanowskiego instalują w torbie z pieniędzmi nadajnik GPS, który doprowadza ich do porywaczy. Udaje im się jednak uciec, gdyż ojciec Kamila ostrzegł ich o działaniach detektywów. Marianna jest zaskoczona postępowaniem męża. Mimo komplikacji z przekazaniem pieniędzy, syn wraca do domu cały i zdrowy. Matka chce jednak znać tożsamość porywaczy. Wkrótce detektywi trafiają na ciekawy trop.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...