Rodzinka.pl: Razem i osobno (100)

serial komediowy Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kacper czuje się nieszczęśliwy. Choruje na grypę żołądkową i wszyscy omijają go szerokim łukiem, a on jest beznadziejnie zakochany w Adeli i potrzebuje rady. Chce pomówić o tym z mamą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zabawne perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców trójki synów. Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem i tworzą zgodne małżeństwo. Wraz z dziećmi - Tomkiem (Maciej Musiał), Kubą (Adam Zdrójkowski) i najmłodszym Kacprem (Mateusz Pawłowski) - mieszkają pod Warszawą. Ludwik jest architektem i pracuje w domu. Natalia po kilkunastu latach przerwy poświęconej na wychowanie synów, próbuje wrócić do zawodu.

W tym odcinku

Kacper czuje się nieszczęśliwy. Choruje na grypę żołądkową i wszyscy omijają go szerokim łukiem w obawie przed zarażeniem. Tymczasem chłopiec jest beznadziejnie zakochany się w pewnej dziewczynie imieniem Adela i potrzebuje porady. Ludwik i Marek próbują mu coś zasugerować, używając metaforyki piłkarskiej. Kacper woli jednak pomówić o tym z mamą.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...