Na dobre i na złe | odc. 382: Ojcowski debiut

serial obyczajowy Polska 2009  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Po śmierci Doroty Sambor szuka zapomnienia w pracy. Zaniedbywany przez ojca Krzyś przeżywa utratę matki. Wojtek postanawia wyjechać z Iwoną do Krakowa. Prosi Krzyśka, aby zajrzał do Blanki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze, m.in. doktora Jakuba Burskiego i jego żony Zosi.

W tym odcinku

Po tragicznych wydarzeniach związanych ze śmiercią Doroty Sambor szuka zapomnienia w wytężonej pracy. Zaniedbywany przez ojca Krzyś nie radzi sobie z emocjami związanymi z utratą matki. Wojtek postanawia wyjechać z Iwoną do Krakowa. Prosi Krzyśka, by pod jego nieobecność zajrzał do Blanki. Podczas odwiedzin kolega nieopatrznie ujawnia dziewczynce, kto jest jej prawdziwym ojcem. Anna, ulubiona przedszkolanka Krzysia, mdleje. Wyniki badań jednoznacznie wskazują, że kobieta cierpi na raka. Wkrótce Sambor odkrywa, że doszło do fatalnej pomyłki. Żakowa dzwoni do Trettera w środku nocy i żali mu się, że nikt nie powiedział jej o śmierci Doroty. Zajmuje dyrektorowi sporo czasu. Następnego dnia w pracy kobieta zaprzecza, że kiedykolwiek taka rozmowa miała miejsce.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...