Na dobre i na złe | odc. 380: Zawód na całe życie

serial obyczajowy Polska 2009  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Na pogrzebie były mąż Doroty oskarża Sambora o jej śmierć. Na cmentarzu Zybert na chwilę traci przytomność. Monika i Krzysztof namawiają go na wyjazd do sanatorium. Profesor zgadza się.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze, m.in. doktora Jakuba Burskiego i jego żony Zosi.

W tym odcinku

Na pogrzebie były mąż Doroty oskarża Sambora o śmierć lekarki. Na cmentarzu Zybert na chwilę traci przytomność. Monika i Krzysztof namawiają go na wyjazd do sanatorium. Profesor zgadza się spełnić ich prośbę pod warunkiem, że młodzi zamienią się z nim na mieszkania. Kuba w zastępstwie Zyberta występuje w programie telewizyjnym. Wypada świetnie dzięki technikom, które pokazała mu Zosia. Lekarka nauczyła się ich na kursie menedżerskim. Wiki przyznaje się Przemkowi, że Blanka nie jest jej siostrą, tylko córką. Między obojgiem dochodzi do kolejnej awantury, po której Wiki zrywa z chłopakiem. Agata zostaje wypisana ze szpitala. Lekarze zastanawiają się, kto zlecił podłączenie kroplówki z glukozą Wójcikowi, mimo że pacjent jest chory na cukrzycę. Okazuje się, że zrobił to Antoni, były lekarz cierpiący na demencję. Żakowa uważa, że nic więcej nie można zrobić dla ojca Wójcika. Tymczasem pacjent niespodziewanie budzi się ze śpiączki.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...