Na dobre i na złe | odc. 379: Dar od losu

serial obyczajowy Polska 2009  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dorota nie żyje, a Krzyś zniknął. Sambor jest przekonany, że przyczynił się do śmierci Doroty. Pod opiekę Przemka trafia striptizerka Liliana, której rezydent ma usunąć guzek z nogi.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze, m.in. doktora Jakuba Burskiego i jego żony Zosi.

W tym odcinku

Dorota nie żyje, a Krzyś zniknął. Zrozpaczony Sambor jest przekonany, że przyczynił się do śmierci Doroty przez swoje kontakty z gangsterami. Podejrzewa też, że Krzyś został porwany. Sekcja zwłok wykazuje jednak, że był to nieszczęśliwy wypadek. Pawica ma kontrolować pracę Przemka. Obaj lekarze nie są z tego zadowoleni. Pod opiekę Przemka trafia striptizerka Liliana, której rezydent ma usunąć niewielki guzek z nogi. W czasie zabiegu pacjentka go uwodzi. Gdy okazuje się, że Liliana jest mężczyzną, młody lekarz jest zszokowany. Jest pewny, że Pawica o tym wiedział. Blanka zostaje poddana operacji przeszczepu wątroby. Po udanym zabiegu Wojtek zastanawia się, czy nie wrócić do zawodu. Iwona mówi Przemkowi, że jego ukochana ma dziecko z jej narzeczonym.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...