Na dobre i na złe | odc. 374: Pogoda na jutro

serial obyczajowy Polska 2009  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Lidia, była pogodynka, od lat choruje. W Leśnej Górze lekarze ustalają wreszcie, co jej dolega. Zosia postanawia odejść z pracy. Stan Blanki pogarsza się. Konieczny jest przeszczep.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial o osobistych i zawodowych problemach pracowników szpitala w Leśnej Górze, m.in. doktora Jakuba Burskiego i jego żony Zosi.

W tym odcinku

Dyrektor Żak nie zgadza się na podwyżki. Zosia postanawia odejść z pracy. Tymczasem Edyta ma dla niej bardzo ciekawą propozycję. Do jednego z pacjentów, Stanisława Dudzika, przyjeżdżają w odwiedziny znajomi na motocyklach. Okazuje się, że chory jest mechanikiem teamu rajdowców i przed ważnymi zawodami ma sprawdzić stan techniczny jednośladów. Wkrótce mechanik poznaje w szpitalu byłą pogodynkę, panią Lidię. Lekarze, którzy od lat nie są w stanie zdiagnozować jej choroby, dochodzą do wniosku, że jest ona zakażona bakteriami gronkowca. Orlicka chce, by Lena nadal pracowała w jej zespole. Prof. Edwards przyjeżdża na kontrolę. Proponuje Lenie, by zostali parą. Stan Blanki pogarsza się. Potrzebny jest przeszczep wątroby. Wiktoria wyjawia rodzinną tajemnicę. Sanepid wydaje raport, z którego jasno wynika, że Lena nie ponosi odpowiedzialności za zakażenie pacjentów gronkowcem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...