Nad rozlewiskiem... | odc. 5/13

serial obyczajowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Róża i ksiądz Karol zlecają Wrońskiemu wyrzeźbienie Drogi Krzyżowej. Na wieść o tym Oresta dopada kryzys twórczy. Basia i Tomasz wracają z Peru. Dowiadują się o strzelaninie w leśniczówce.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalszy losy bohaterów seriali "Domu nad rozlewiskiem", "Miłości nad rozlewiskiem" i "Życia nad rozlewiskiem". Znów śledzimy życie i miłosne rozterki trzech pokoleń kobiet: Barbary, jej córki Gosi oraz wnuczki Marysi.

W tym odcinku

Róża i ksiądz Karol zlecają wyrzeźbienie potrzebnego dzieła, Drogi Krzyżowej, Wrońskiemu. Na wieść o tym Oresta dopada kryzys twórczy. Basia i Tomasz wracają z podróży do Peru. Dowiadują się o strzelaninie w leśniczówce. Kuba próbuje porozmawiać z Marysią, ale żona ucina wszelkie próby dialogu. W końcu córka Jantar jedzie do adwokata, aby zapytać o możliwość rozwodu. Konrad dostaje propozycję wejścia do zarządu w swojej firmie. Wkrótce jednak dowiaduje się, że Małgosia zasłabła podczas robienia obiadu. Postanawia rzucić pracę i wyjechać do niej. Ordon odkrywa, że krasnale ogrodowe są dobrym pomysłem na biznes. Wroński odnosi sukces w Paryżu.

Występują

Twórcy

Ładuję...