Malanowski i partnerzy: Śmiertelna zabawa (406)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Anna pomaga zataczającej się na ulicy Ukraince Liwii. Następnego dnia znajdują ją martwą. Powodem źle przeprowadzona aborcja. Malanowski postanawia odnaleźć lekarza, który wykonał zabieg.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Bronisław Malanowski (Bronisław Cieślak) jest szefem biura detektywistycznego w centrum Warszawy, w którym pracują także młodzi detektywi: Marek (Marek Krupski), Tomek (Tomasz Mandes), Anna (Anna Lucińska) i Magda (Magdalena Rembacz). Razem poszukują oni zaginionych, śledzą zdradzających się małżonków, a także tropią handlarzy narkotyków. Często błahe na pierwszy rzut oka sprawy kryją tragiczne i skomplikowane ludzkie losy, a detektywi muszą nierzadko zmierzyć się ze zdemoralizowanymi i przebiegłymi przeciwnikami.

W tym odcinku

Anna pomaga zataczającej się na ulicy Ukraince Liwii. Odprowadza ją do mieszkania. Gdy następnego dnia odwiedza dziewczynę, znajdują ją martwą. Okazuje się, że Liwia zmarła z powodu nieudolnie przeprowadzonej aborcji. Malanowski postanawia pomóc policji odnaleźć lekarza, który wykonał zabieg. Wkrótce Marek odkrywa, że Liwia razem ze współlokatorką brała udział w ekskluzywnych przyjęciach jako dziewczyna do towarzystwa. Detektywi podejrzewają, że jeden z mężczyzn bywających na tych imprezach, mógł być ojcem dziecka. Anna postanawia dostać się na kolejne przyjęcie i na miejscu dowiedzieć się, kto zmusił Liwię do aborcji.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...