Elementary | sezon 1 odc. 13

(Elementary: The Red Team)

serial kryminalny USA 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Sherlock zostaje zawieszony w obowiązkach agenta nowojorskiej policji i nie może uczestniczyć w śledztwie dotyczącym 'M'. Joan stara się naprawić jego stosunki z kapitanem Gregsonem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Sherlock Holmes (Jonny Lee Miller), ekscentryk obdarzony talentem do rozwiązywania zagadek kryminalnych, postanawia wyjechać z Londynu. Zamierza zerwać z nałogami i dotychczasowym, pełnym błędów życiem. W tym celu przeprowadza się do Stanów, na nowojorski Manhattan. Rozpoczyna współpracę z kapitanem Tobym Gregsonem (Aidan Quinn) i nowojorską policją, angażując się w kolejne śledztwa. Pomaga mu doktor Joan Watson (Lucy Liu), inteligentna psychoterapeutka, którą przysłał nadopiekuńczy ojciec Holmesa. Kobieta niegdyś pracowała jako chirurg, ale w wyniku błędu lekarskiego została pozbawiona praw do wykonywania zawodu. Współpraca z Sherlockiem jest dla niej okazją odkupienia win z przeszłości. Uwspółcześniona wersja przygód słynnego detektywa, głównego bohatera utworów Arthura Conan Doyle'a.

W tym odcinku

Sherlock zostaje zawieszony w obowiązkach agenta nowojorskiej policji i nie może uczestniczyć w śledztwie dotyczącym "M". Joan robi, co w jej mocy, by naprawić jego stosunki z kapitanem Gregsonem. Tymczasem Holmes zajmuje się sprawą wypadku, w którym zginął pewien tropiciel teorii spiskowych.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...