Malanowski i partnerzy: Niewinna (398)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Bronisław podczas odwiedzin u swego przyjaciela jest świadkiem próby samobójczej jego córki Mai. Przyjaciel prosi o zbadanie sprawy. Z pamiętnika Mai wynika, że przeżyła zawód miłosny.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Bronisław Malanowski (Bronisław Cieślak) jest szefem biura detektywistycznego w centrum Warszawy, w którym pracują także młodzi detektywi: Marek (Marek Krupski), Tomek (Tomasz Mandes), Anna (Anna Lucińska) i Magda (Magdalena Rembacz). Razem poszukują oni zaginionych, śledzą zdradzających się małżonków, a także tropią handlarzy narkotyków. Często błahe na pierwszy rzut oka sprawy kryją tragiczne i skomplikowane ludzkie losy, a detektywi muszą nierzadko zmierzyć się ze zdemoralizowanymi i przebiegłymi przeciwnikami.

W tym odcinku

Bronisław, podczas odwiedzin u swojego przyjaciela Macieja Mazura, jest świadkiem próby samobójczej jego córki Mai. Mężczyzna prosi Malanowskiego, by dowiedział się, co było powodem tak desperackiego zachowania nastolatki. W jej pokoju detektywi znajdują test ciążowy. Wynik jest negatywny, ale z pamiętnika Mai wynika, że przeżyła ona ostatnio zawód miłosny. Współpracownicy Malanowskiego chcą porozmawiać ze znajomymi nastolatki, ale Maciej sprzeciwia się temu, uważając, że upublicznienie informacji o próbie samobójczej mogłoby zaszkodzić córce. Mężczyzna twierdzi, że ufa tylko nauczycielowi Mai. Detektywi postanawiają więc z nim porozmawiać.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...