Teleman

Malanowski i partnerzy: Okup (689)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2015  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Klientka pokazuje Malanowskiemu nagranie, na którym syn błaga ją, by zapłaciła za niego okup. Chłopak został rzekomo uprowadzony. Matka jest przekonana, że upozorował porwanie, by wyłudzić pieniądze.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ciąg dalszy perypetii właściciela agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Wanda Szarek pokazuje Malanowskiemu nagranie, na którym jej syn Patryk błaga ją, by zapłaciła za niego okup. Chłopak został rzekomo uprowadzony. Klientka jest jednak przekonana, że syn upozorował porwanie, by wyciągnąć od niej pieniądze. Prosi śledczych, by przyłapali go na gorącym uczynku. Detektywi aranżują przekazanie okupu. Po pieniądze zgłasza się nieznajoma młoda kobieta. Być może jednak Patryk naprawdę został porwany.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...