Nad rozlewiskiem... | odc. 2/13

serial obyczajowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Konrad spędza z Małgosią coraz więcej czasu. Marysia robi karierę w agencji reklamowej, ale Kuba coraz rzadziej do niej przyjeżdża i dzwoni. Konrad buduje most w Ostródzie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalszy losy bohaterów seriali "Domu nad rozlewiskiem", "Miłości nad rozlewiskiem" i "Życia nad rozlewiskiem". Znów śledzimy życie i miłosne rozterki trzech pokoleń kobiet: Barbary, jej córki Gosi oraz wnuczki Marysi.

W tym odcinku

Konrad spędza z Małgosią coraz więcej czasu. Rozważa przeprowadzenie się do niej na stałe. Marysia robi karierę w agencji reklamowej. Przygotowuje z Agatą projekt, od którego zależy jej przyjęcie do pracy. W jej życiu osobistym sprawy zaczynają się jednak komplikować. Kuba rzadko do niej dzwoni i przyjeżdża do Warszawy. Samotna żona zaczyna coraz częściej wspominać Krzysztofa i ich wakacyjny romans. Róża organizuje nabór na wokalistkę do zespołu. Konrad buduje most w Ostródzie, który łączy miasto i ma jednocześnie być miejscem spotkań zakochanych. Na uroczystym otwarciu zjawiają się wszyscy mieszkańcy. Mężczyzna otrzymuje od władz honorowe obywatelstwo i klucze do miasta. Radość przerywa niespodziewana wiadomość o wypadku Małgosi, która pożyczonym od Straty samochodem zderzyła się z Mirką.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...