Nad rozlewiskiem... | odc. 13-ost.

serial obyczajowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marysia informuje Konrada, że chce przenieść się na Mazury. Basia z Tomaszem uzgadniają datę ślubu w urzędzie stanu cywilnego. W tym samym dniu planują ślub Ewa Stern i Piernacki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalszy losy bohaterów seriali "Domu nad rozlewiskiem", "Miłości nad rozlewiskiem" i "Życia nad rozlewiskiem". Znów śledzimy życie i miłosne rozterki trzech pokoleń kobiet: Barbary, jej córki Gosi oraz wnuczki Marysi.

W tym odcinku

Marysia informuje Konrada, że chce przenieść się na Mazury. Basia z Tomaszem uzgadniają datę ślubu w urzędzie stanu cywilnego. Okazuje się, że w tym samym dniu zamierzają pobrać się Ewa Stern i Piernacki. Przyszłe żony udają się na zakupy do Warszawy, a Małgosia uzgadnia ślubne menu i przygotowuje pensjonat na mające wkrótce odbyć się wesela. W końcu nadchodzi szczególny dzień i obie pary zawierają związki małżeńskie na mostku zakochanych. Podczas uroczystości Małgosia mdleje i karetka zabiera ją do szpitala. Tymczasem Orest namawia Elwirę na przeprowadzkę do Warszawy. Snuje przed nią plany podboju stolicy. Wroński robi na drutach szalik i rozmawia z żoną o przyszłości. Karolak popada w depresję i szykuje się na śmierć. Podczas spowiedzi wyznaje księdzu, że kocha żonę. Duchowny postanawia uspokoić Karolakową. Podczas próby Niebiańskich Gitar Mirka wyznaje Maciejowi miłość.

Występują

Twórcy

Ładuję...