Teleman

Świat według Kiepskich | odc. 282: Mamut

serial komediowy Polska 2008  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Halina stawia Ferdkowi surowe ultimatum: albo podejmie jakąkolwiek pracę, albo czeka go rozwód. Kiepski rozpoczyna poszukiwania zajęcia. W końcu zatrudnia się jako strażnik w Muzeum Ziemi.

Oglądaj w telewizji

Pt 18.06 14:00
Polsat 2logo

Opis

Perypetie mieszkańców starej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

W tym odcinku

W czasie jednej z wielu małżeńskich kłótni Halina stawia Ferdkowi surowe ultimatum: albo podejmie jakąkolwiek pracę, albo ona wystąpi o rozwód. Kiepski rozpoczyna więc rozpaczliwie poszukiwania zajęcia, które nie będzie dla niego męczące a jednocześnie stanie źródłem stałego dochodu. W końcu zatrudnia się jako strażnik w Muzeum Ziemi.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...