Dowody zbrodni | sezon 7 odc. 4/22

(Cold Case: Soul)

serial kryminalny USA 2009-2010  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Policjanci wznawiają śledztwo w sprawie zabójstwa Billy'ego Sandersa. Grał on na organach w kościele, w którym jego ojciec był pastorem. Billy ukrywał swoją wielką pasję. Był nią jazz.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy detektyw Lilly Rush (Kathryn Morris), która pracuje w wydziale zabójstw policji w Filadelfii. Otwiera umorzone śledztwa, które przez lata pozostawały bez rozwiązania. Tam, gdzie zawodzi ludzka pamięć, Lilly odwołuje się do zdobyczy współczesnej techniki kryminalistycznej.

W tym odcinku

Policjanci z Filadelfii wznawiają śledztwo w sprawie zabójstwa 20-letniego Billy'ego Jeremiaha Sandersa w 1970 roku. Mężczyzna był utalentowanym muzykiem. Grał na organach w kościele, w którym jego ojciec był pastorem. Billy prowadził podwójne życie. Ukrywał swoją prawdziwą pasję - muzykę jazzową. Został znaleziony martwy na ulicy. Śledztwo umorzono z powodu braku świadków. Po czterdziestu latach pewien młody mężczyzna prosi zespół Lilly Rush o ponowne zbadanie sprawy. W życiu prywatnym policjantki pojawia się Finn, jej nastoletni przyrodni brat.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...