Teleman

Dowody zbrodni

serial kryminalny USA
zdjęcie

Emisje w TV

Program archiwalny.

Ambitna detektyw Lilly Rush (Kathryn Morris) zajmuje się niewyjaśnionymi morderstwami sprzed lat. W swojej pracy korzysta z najnowszych technologii, a rozwiązywanie kryminalnych zagadek jest jej pasją. Rush zdaje sobie sprawę z konsekwencji swojej pracy. Wie, że często rodziny zamordowanych naraża na nowe cierpienia. Tym niemniej chce, aby żadna z ofiar nie została zapomniana. Gdy potrzebuje pomocy, pomagają jej porucznik John Stillman (John Finn) i detektyw Will Jeffries (Thom Barry). W jej zespole pracują również detektywi Nick Vera (Jeremy Ratchford) i Scotty Valens (Danny Pino).

Występują

Ostatnie odcinki

Dowody zbrodni 6: W błękitnej głębi (23)

Zespół Lilly Rush stara się odnaleźć osobę odpowiedzialną za śmierć kadetki w 2005 roku. Ktoś stara się pokrzyżować plany detektywów. Lilly musi zmierzyć się ze wspomnieniami z przeszłości.

Dowody zbrodni 6: Długa niebieska linia (22)

Policjanci prowadzą śledztwo dotyczące zbrodni sprzed czterech lat. W 2005 roku zamordowano kobietę uczęszczającą do szkoły wojskowej. W trakcie dochodzenia grono podejrzanych rośnie.

Dowody zbrodni 6: 22 listopada (21)

Lilly Rush i jej zespół otwierają sprawę zabójstwa bilardzisty, który został zastrzelony w chwili zamachu na prezydenta Kennedy'ego. Detektywi rekonstruują ostatnie dni z życia ofiary.

Ładuję...