Teleman

Przyjaciółki | sezon 1 odc. 11

serial obyczajowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Paweł spotyka się z Marzeną, żoną Piotra. Pokazuje jej zdjęcia z jego spaceru z Ingą. Marzena oskarża Ingę i męża o uprowadzenie swojej córki Oli. W sprawę angażuje policję.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie czterech przyjaciółek: Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska), Patrycji (Joanna Liszowska) oraz Anki (Magdalena Stużyńska), które spotykają się po latach na zjeździe absolwentów swojej szkoły. Pierwsza z nich właśnie została porzucona przez męża. Do tego prowadzone przez nią przedszkole nie prosperuje najlepiej, a córeczka bardzo tęskni za ojcem. Zuza z kolei właśnie awansowała na dyrektorskie stanowisko. Sukcesy zawodowe nie idą jednak w parze z tymi w życiu prywatnym. Zuza, mimo że bardzo atrakcyjna, jest bowiem samotna. Do tej pory nie znalazła mężczyzny, który by z nią wytrzymał. Na horyzoncie pojawia się jednak Wojtek (Lesław Żurek). Patrycja, wzięta fryzjerka i kobieta wulkan, wydaje się mieć wszystko, czego potrzeba do szczęścia - dobrą pracę, kochającego mężczyznę, Michała (Marcin Rogacewicz) i grono wiernych przyjaciół. Mimo tego nie czuje się szczęśliwa. Podobnie jak Anka, troskliwa mama i gospodyni domowa, nieco zaniedbywana przez męża (Bartek Kasprzykowski). Rozczarowana swoim życiem i małżeństwem szuka pocieszenia w alkoholu. Mimo kłopotów każda z nich może liczyć na wsparcie przyjaciółek.

W tym odcinku

Paweł spotyka się z Marzeną, żoną Piotra. Pokazuje jej zdjęcia ze spaceru mężczyzny z Ingą. Marzena oskarża Gruszewską i męża o uprowadzenie swojej córki Oli. W sprawę angażuje policję. Zuza śpieszy się na spotkanie z Wojtkiem, który przygotował dla niej niespodziankę. Z tego powodu wychodzi z pracy wcześniej, na czym nakrywa ją szef. Inga prosi Patrycję o radę. Jest załamana tym, że Piotr nie powiedział jej prawdy o swoim małżeństwie. Anka przyłapuje Pawła na kłamstwie. Zaczyna wątpić, czy uda im się odbudować swój związek. Rodzice odwiedzają Michała. Są przekonani, iż nagła decyzja o ślubie jest spowodowana zajściem Patrycji w ciążę. Zaczynają planować wesele według własnego pomysłu, całkowicie lekceważąc zdanie przyszłej synowej. Kochan ma dość ingerencji rodziców Michała w ich sprawy. Próbuje powiedzieć o tym narzeczonemu. Staje się to powodem poważnej kłótni, która kończy się w dramatyczny sposób.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...