I kto tu rządzi? | odc. 45: Na bosaka

serial komediowy Polska 2008  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Po powrocie z pracy Agata zastaje w swoim salonie ekscentrycznego projektanta obuwia. Barbara tłumaczy córce, że stracił on zapał do pracy i potrzebuje terapii. Barbara prosi o pomoc Tomka.

Oglądaj w telewizji

Czw 29.02 18:00
Polsat Serialelogo
So 2.03 9:00
Polsat Serialelogo

Opis

Perypetie byłego piłkarza pierwszoligowego klubu, który dla dobra córki przyjął posadę gosposi. W tej nietypowej dla siebie roli Bogusław Linda. Partneruje mu Małgorzata Foremniak.

W tym odcinku

Po powrocie z pracy Agata zastaje w swoim salonie ekscentrycznego projektanta obuwia, Marka. Barbara tłumaczy córce, że stracił on zapał do pracy i potrzebuje terapii. Gdy seanse nie przynoszą pożądanego efektu, Agata radzi, by Marek porozmawiał z kimś, kto natchnie go optymizmem. Barbara prosi więc o pomoc Tomka. Po spotkaniu z Czajką Marek wyznaje, że zawsze chciał być aktorem. Następnie wybiega z domu Batyckiej. Po kilku dniach zjawia się tam Ewelina, młoda kobieta z dzieckiem na ręku, która oskarża Barbarę, że zniszczyła jej życie. Okazuje się, że Marek zostawił rodzinę i wyjechał do Łodzi. Barbara jest załamana. Agata namawia matkę, by razem z Eweliną pojechała do wytwórni filmowej i przekonała kandydata na aktora do powrotu do rodziny. Ona i Tomek w tym czasie zajmą się dzieckiem. Po dotarciu na miejsce Barbara i Ewelina odkrywają, że Marek jest zafascynowany swoim nowym zajęciem. Nie przeszkadza mu nawet, że na planie filmowym musi znosić kaprysy pięknej gwiazdy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...