Teleman

Przyjaciółki | sezon 1 odc. 9

serial obyczajowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Julka odmawia pomocy w opiece nad bliźniakami. Anka zabiera więc chłopców do Patrycji. Zuza dowiaduje się o plotkach na swój temat. Inga i Hania idą z Piotrem oraz jego córką do zoo.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie czterech przyjaciółek: Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska), Patrycji (Joanna Liszowska) oraz Anki (Magdalena Stużyńska), które spotykają się po latach na zjeździe absolwentów swojej szkoły. Pierwsza z nich właśnie została porzucona przez męża. Do tego prowadzone przez nią przedszkole nie prosperuje najlepiej, a córeczka bardzo tęskni za ojcem. Zuza z kolei właśnie awansowała na dyrektorskie stanowisko. Sukcesy zawodowe nie idą jednak w parze z tymi w życiu prywatnym. Zuza, mimo że bardzo atrakcyjna, jest bowiem samotna. Do tej pory nie znalazła mężczyzny, który by z nią wytrzymał. Na horyzoncie pojawia się jednak Wojtek (Lesław Żurek). Patrycja, wzięta fryzjerka i kobieta wulkan, wydaje się mieć wszystko, czego potrzeba do szczęścia - dobrą pracę, kochającego mężczyznę, Michała (Marcin Rogacewicz) i grono wiernych przyjaciół. Mimo tego nie czuje się szczęśliwa. Podobnie jak Anka, troskliwa mama i gospodyni domowa, nieco zaniedbywana przez męża (Bartek Kasprzykowski). Rozczarowana swoim życiem i małżeństwem szuka pocieszenia w alkoholu. Mimo kłopotów każda z nich może liczyć na wsparcie przyjaciółek.

W tym odcinku

Anka kłóci się z Julką. Nastolatka odmawia pomocy w opiece nad bliźniakami. Strzelecka, nie mając innego wyjścia, zabiera chłopców do Patrycji. Michał postanawia się nimi zająć. Zuza zamierza prosić szefa o awans. Niestety, nie udaje mu się z nim spotkać. Wkrótce dowiaduje się o plotkach na swój temat. Tymczasem Inga i Hania idą z Piotrem oraz jego córką do zoo. Przechodząc obok wybiegu dla nosorożców, spotykają Rafała. Ten wyznaje Gruszewskiej, że czuje się zazdrosny o mężczyznę, z którym przyszła. Niedługo potem Piotr proponuje jej randkę. Zuza odwiedza załamaną po badaniach w klinice Patrycję. Opowiada o swoich problemach w pracy i krążących o niej plotkach. Wizyta Markiewicz jeszcze bardziej pogarsza humor Kochan. Jakiś czas potem przyjaciółki zaniepokojone brakiem wiadomości od Patrycji rozpoczynają jej poszukiwania. Dołącza do nich Michał.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...