Rodzinka.pl: Nowe zwierzątko domowe (65)

serial komediowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W domu Boskich pojawia się chomik. Kacper martwi się, że nie poradzi sobie w nowej klasie. Kuba zastanawia się, czy pójść na studia. Tomek uczy się prowadzić samochód.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Trzeci sezon serialu komediowego o przygodach Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich oraz ich synów. Najstarszy Tomek (Maciej Musiał) wiąże się z koleżanką z klasy Magdą (Olga Kalicka). Niestety wiele czasu upłynie, nim Natalia zaakceptuje jego ukochaną. Z powodu złego zachowania Kuba (Adam Zdrójkowski) musi zmienić szkołę i przenosi się do prywatnej placówki. Zakłada kapelę, z którą planuje wydanie płyty. Z kolei Kacper (Mateusz Pawłowski) zaczyna domagać się od rodziców równego traktowania. Przeżywa też swoją pierwszą miłosną fascynację. Chłopcy zakładają mamie konto na Facebooku. Profil Boskiej zaczynają odwiedzać jej dawne miłości.

W tym odcinku

W domu Boskich pojawia się chomik. Chłopcy jak zwykle mają sporo kłopotów i dylematów. Kacper martwi się, że nie poradzi sobie w nowej klasie. Kuba zastanawia się, czy pójść na studia. Uważa też, że powinien mieć więcej wolności. Tomek uczy się prowadzić samochód pod czujnym okiem Ludwika. Za to sprzątanie własnego pokoju budzi w młodym kierowcy głęboką niechęć.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...