Ja to mam szczęście! (40)
W skrócie
Ela i Zosia namawiają rodziców na psa. Marcin spełnia marzenie sióstr i w domu Polaków pojawia się wielki pies Lucek. Jerzy nie chce nowego lokatora. Ela, Zosia i Joanna są nim zachwycone.
Oglądaj w telewizji
Opis
Zabawne perypetie państwa Polaków i ich dzieci. Decydujący głos ma w rodzinie Joanna (Kinga Preis) z zawodu pielęgniarka. Kobieta prowadzi dom twardą ręką. Jej mąż Jerzy (Jacek Braciak) pracuje jako deweloper. Oboje wychowują trójkę dzieci: Elę (Natalia Idzikiewicz), córkę Asi z poprzedniego związku, syna Jerzego, Marcina (Antoni Królikowski), oraz 8-letnią Zosię (Weronika Kosobudzka). W wychowaniu dzieci uczestniczą także ex-małżonkowie Polaków oraz dziadkowie: rodzice Joanny i pełna temperamentu matka Jerzego, Katarzyna (Ewa Kasprzyk).
W tym odcinku
Ela i Zosia namawiają rodziców na kupno psa. Marcin spełnia marzenie sióstr i w domu Polaków pojawia się wielki pies Lucek. Jerzy szybko ma dość czworonożnego lokatora, jednak Ela, Zosia i Joanna są nim zachwycone. Polak zgadza się, że jeśli do końca tygodnia nie znajdą właściciela, Lucek zostanie z nimi na stałe. Joanna odkrywa, że w ich domu zamieszkała mysz. Wraz z Jerzym próbują złapać szkodnika, jednak bez skutku. Okazuje się, że gryzoń należy do Eli.
Występują












