Ja to mam szczęście! (11)

serial komediowy Polska 2012  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Jerzy kupuje sprzęt gimnastyczny. Okazuje się, że instrukcja obsługi jest po chińsku. Polakowie jadą z Iwoną i Tadeuszem na ślub niezbyt lubianej koleżanki, jednak gubią się po drodze.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zabawne perypetie państwa Polaków i ich dzieci. Decydujący głos ma w rodzinie Joanna (Kinga Preis) z zawodu pielęgniarka. Kobieta prowadzi dom twardą ręką. Jej mąż Jerzy (Jacek Braciak) pracuje jako deweloper. Oboje wychowują trójkę dzieci: Elę (Natalia Idzikiewicz), córkę Asi z poprzedniego związku, syna Jerzego, Marcina (Antoni Królikowski), oraz 8-letnią Zosię (Weronika Kosobudzka). W wychowaniu dzieci uczestniczą także ex-małżonkowie Polaków oraz dziadkowie: rodzice Joanny i pełna temperamentu matka Jerzego, Katarzyna (Ewa Kasprzyk).

W tym odcinku

Jerzy kupuje sprzęt gimnastyczny, by szybko odzyskać formę. Okazuje się, że instrukcja obsługi jest po chińsku. Polakowie jadą z Iwoną i Tadeuszem na ślub niezbyt lubianej koleżanki. Jednak gubią się po drodze. Joanna spotyka nauczyciela polskiego Eli. Okazuje się, że dziewczyna w ogóle nie przykłada się do nauki. Ela rozwiązuje psychotest dla nastolatek "Anioł czy demon". Rodzice włączają się do zabawy. Jerzy zaprasza do siebie Tadeusza na mecz Ligi Mistrzów. W tym czasie Ela przygotowuje się z Joanną do testu z matematyki. Panowie obiecują, że nie będą przeszkadzać, jednak przychodzi im to z trudem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...