Julia | odc. 117/186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Julia i Sławek chcą zostać przyjaciółmi. Janek wyznaje Igorowi, że będzie walczył o miłość. Agnieszka zgłasza się na zabieg. Pojawiają się komplikacje i pacjentka trafia do szpitala.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Julia i Sławek postanawiają, że zostaną przyjaciółmi. Janek wyznaje Igorowi, że nie podda się w walce o miłość. Zaprasza ukochaną na kolację. Agnieszka zgłasza się na zabieg. Podczas operacji pojawiają się komplikacje i pacjentka trafia na oddział intensywnej terapii. Janek jest zdruzgotany.

Występują

Zobacz także

Ładuję...