Julia | odc. 116/186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Janek chce się zobaczyć z ukochaną, by wyznać jej miłość. Monika robi wszystko, aby do spotkania nie doszło. Sławek zaprasza Julię na kolację. Wkrótce Janicki widzi, jak rywal ją całuje.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Julia decyduje się wyjaśnić Sławkowi, że nie planuje z nim wspólnej przyszłości. Tymczasem Janek chce się spotkać z ukochaną, by wyznać jej miłość. Monika przeczuwa to i robi wszystko, aby do spotkania nie doszło. Sławek zaprasza dziewczynę na kolację. W tej samej restauracji pojawia się młody Janicki. Widzi jak rywal całuje jego ukochaną.

Występują

Zobacz także

Ładuję...