Hotel 52 (3)

serial obyczajowy Polska 2010  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Natalia przeprowadza ankietę wśród pracowników, z której chce się dowiedzieć, czego oczekuje personel od nowej właścicielki. Pomysł wyśmiewa stała klientka hotelu, zwana Królową.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Luksusowy hotel w centrum Warszawy. Dramatyczne i śmieszne przypadki gości nieustannie splatają się z osobistymi losami pracowników hotelu: właścicielki Natalii Lipskiej, menedżerki Iwony Szwed, recepcjonisty Artura Górskiego (Krzysztof Kwiatkowski) i concierge'a Michała Horwata.

W tym odcinku

Natalia szykuje się do objęcia obowiązków dyrektora hotelu. Przeprowadza ankietę wśród pracowników, z której chce się dowiedzieć, czego oczekuje personel od nowej właścicielki. Pomysł wyśmiewa stała klientka hotelu, zwana przez wszystkich Królową. Zaskakuje Natalię swoją znajomością ludzi i trafnością ocen. Tego dnia w hotelu spotykają się również Leszek i Grażyna, kochankowie na rozdrożu. On, zmęczony romansem, chce się z niego wycofać i wrócić do żony. Ona oczekuje następnego kroku, czyli ujawnienia związku. Konfrontacja nastąpi szybciej niż mogliby się spodziewać, a Jola, hotelowa pokojówka, pokaże, na co ją stać w sytuacji kryzysowej.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...